Cenay Toprakkaya

Kemer’de Uluslararası Farkındalık Festivali

Kemer’de Uluslararası Farkındalık Festivali
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Dünya Değişim Akademisi, “Değişimi Yaşa” konseptiyle Kemer’de Uluslararası Farkındalık Festivali düzenliyor. 21-23 Nisan tarihlerindeki etkinlik; farkındalık artırıcı çalışmalar, söyleşiler, film gösterimi, spor, dans ve huzur dolu bir tatil fırsatı sunuyor.

Değişim uzmanları, festivale katılan konukların gerçek değişimi yaşayarak kendilerine doğru bir yolculuğa çıkacaklarını belirtiyor. Üç gün sürecek bu yolculuk sırasında mutluluk, özgürlük ve farkındalık içinde pozitif değişimin gerçekleşeceğini açıklayan Dünya Değişim Akademisi uzmanları, herkesi bu değişimi yaşamaya davet ediyor. Festival programında özgüven, yaratıcılık, içsel güç ve saf sevginin güçlendirilmesine yönelik 4 özel çalışma ve unutulmayacak interaktif söyleşi-tüm sorulara cevaplar yer alıyor. Ayrıca stres yönetimi, öfkeyi dönüştürme, korkuyu aşma ve depresyondan özgürleşme sanatı üzerine etkili özel pratik çalışmalar sunulacak.

BÜYÜLEYİCİ BİR DOĞADA DEĞİŞİMİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Türkiye’nin cennet mekanlarında her ay farkındalık çalışmaları düzenleyen ilk ve tek kurum Dünya Değişim Akademisi, yurt dışından ve tüm Türkiye’den katılımcılarla birlikte çok uluslu bir değişim fenomeni organize ediyor. Festivalin adresi çam ağaçları içerisinde, Toroslar’ın eşsiz manzarası ile turkuaz rengi Akdeniz’in buluştuğu Antalya Kemer’de. Muhteşem bir plaja sahip Paloma Foresta Resort & Spa Hotel’de harika bir tatil yapabilir, büyüleyici bir doğada değişimin keyfini çıkarabilirsiniz.

farkındalık festivali

 

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

noyadecor