Cenay Toprakkaya

İzmit Körfezi’nde Uluslararası Farkındalık Festivali

İzmit Körfezi’nde Uluslararası Farkındalık  Festivali
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Yenilenmenin ve değişimin adresi Dünya Değişim Akademisi, Aralık ayı Uluslararası Farkındalık Festivali’ni İzmit Körfezi’nde düzenleyerek, herkesi “Değişimi Keşfet” mesajıyla Körfez’de buluşmaya davet ediyor. Bu etkinlikte daha sağlıklı, daha mutlu, daha kararlı, daha farkındalıklı olma ayrıcalığını deneyimleyecek, içinizde var olan değişim gücünü keşfedeceksiniz.

Festivalde pratik ve teorik çalışmalar, değişim üzerine ulaşabileceğiniz en kapsamlı kitaplar, söyleşiler, sağlıklı yemekler ve dans şovları yer alıyor. Aynı zamanda Körfez boyu sahil yürüyüşleri yapabilir, keyifli sohbetlere ve eğlenceli anlara katılabilirsiniz. Farkındalık Festivali’ne ev sahipliği yapan otelin eşsiz Körfez manzarası ve palmiye ağaçları arasında konforlu bir hafta sonu molası verecek, değişimin tadını çıkaracaksınız. Bu muhteşem etkinliği kaçırmayın!

FESTİVAL PROGRAMINDA YER ALAN ÇALIŞMALAR

– Özgüven, yaratıcılık, içsel güç ve saf sevginin güçlendirilmesi üzerine 4 pratik seans
– İnteraktif söyleşi-tüm sorulara cevaplar
– Stres Yönetimi: Strese neden olan olaylara ve durumlara verilen tepkileri yönetme
– Öfkeyi Dönüştürme Sanatı: Öfkeyi fark etme, kaynağını anlama ve sevecenliğe dönüştürme
– Korkuyu Aşma Sanatı: Felç edici korku duygusunun aşılmasıyla yaşamı doyasıya yaşama
– Depresyondan Özgürleşme Sanatı: Yaşama sevinci tükendiğinde karanlığa gömülmek yerine yaşama daha fazla tutunmayı sağlama

Farkındalık FestivaliUluslararası Farkındalık Festivalleri, Dünya Değişim Akademisi‘nin 55 yıllık bilgi ve deneyim birikimi ile dünyada bir ilk olarak, 15 seneden bu yana kesintisiz her ay düzenlenmekte. Bu etkinlik, katılımcılardan gelen taleplerle doğaya taşınmış, böylece Farkındalık Festivalleri bugüne kadar binlerce katılımcının buluşma noktası olarak uluslararası bir organizasyon haline gelmiştir.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su