Kadir Toprakkaya

İstanbul’un sırlarına yolculuk başlıyor!

İstanbul’un sırlarına yolculuk başlıyor!
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Le Meridien İstanbul Etiler, Mehmet Turgut ve sizin gözünüzden bugünün ve yarının İstanbul’unu arıyor. Mehmet Turgut’un, Boğaz hattında yer alan 12 semtin insanı, doğası ve günlük yaşantısıyla farklı açılardan fotoğraflayacağı proje kapsamında, sosyal medya üzerinden herkese açık bir fotoğraf yarışması da düzenlenecek. Yarışmada seçilen en iyi 12 fotoğrafın sahibi, Mehmet Turgut’un objektifine poz vererek yaratıcı ve özgün birer portre fotoğrafa sahip olacak.

Le Meridien İstanbul Etiler, IstanbulNow! ile şehrin sırlarına doğru yola çıkıyor. Konuklarına, İstanbul’un gizli kalan tüm kilitlerini açan yepyeni bir deneyim yaşatmaya hazırlanan Le Meridien, Mehmet Turgut’la bugünün ve yarının İstanbul’unu arıyor. Geleneksel ve modern hayat tarzının özgün bir şekilde birleştiği ve kozmopolit bir kültür yarattığı İstanbul’u Mehmet Turgut’la yeniden keşfederken, Ekim-Kasım aylarında sosyal medya üzerinden etkileşimli olarak sürecek fotoğraf yarışmasıyla bu heyecana ortak olabileceksiniz.

İnsanı, doğası ve günlük yaşantısıyla yarının şimdisi ya da bugünün İstanbul’unu arayacak olan Mehmet Turgut, Boğaz hattı boyunca Kanlıca, Üsküdar, Kadıköy, Sarıyer, Ortaköy, Karaköy, Eminönü, Beşiktaş, Beyoğlu, Maslak, Samatya, Bakırköy semtlerini özgün ve yaratıcı tarzıyla IstanbulNow! için fotoğraflayacak.

Mehmet Turgut’la bu heyecana ortak ol!

Facebook üzerinden gerçekleştirilecek Le Meridien IstanbulNow! fotoğraf yarışması, 1 Ekim tarihinde başlayacak. Yarışmada, 12 Kasım tarihine kadar toplam 6 hafta boyunca, her hafta 2 farklı semt ismi açıklanacak ve bu semtleri en iyi anlatan fotoğraf karelerinin paylaşılması istenecek.Yarışma heyecanına ortak olmak isteyenler, belirlenen semtlerde çektikleri fotoğrafları Le Meridien İstanbul Etiler’in Facebook sayfasındaki yarışma uygulamasına yükleyecek.

17 Kasım’da Mehmet Turgut’un başkanlığındaki jüri tarafından en iyi 12 fotoğraf seçilecek. Fotoğraf sahipleri, Mehmet Turgut’un objektifine poz vererek yaratıcı ve özgün birer portre fotoğrafa sahip olacak. Ayrıca yarışmanın birincisine Le Meridien Otel Executive Suit’de 2 gece konaklama, ikincisine Le Meridien Explore SPA’dan yararlanma imkanı, üçüncüsüne ise Le Meridien La Torre’de 2 kişilik yemek hediye edilecek. Mehmet Turgut ve yarışmayı kazanan talihlilerin IstanbulNow! Fotoğrafları, Le Meridien Istanbul Etiler’de açılacak özel bir sergide yer alacak.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su