Kadir Toprakkaya

Hilton’dan kışa özel avantajlı fiyatlar

Hilton’dan kışa özel avantajlı fiyatlar
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Kış soğuklarının kendini iyiden iyiye hissettirdiği bugünlerde, pek çok kişi tatil hayalleri kurmaya başladı. Yeni yılın ilk tatilini bütçesini yormadan yapmak isteyenlerin ilk tercihleri ise, sundukları avantajlı fiyatlarla Hilton bünyesindeki Hampton by Hilton ve Hilton Garden Inn otelleri. Hilton’un “kış indirimi” ile Avrupa, Afrika ve Ortadoğu ülkelerindeki sayısız otelde yüzde 30’a varan indirimlerle konaklamak mümkün.

31 Aralık 2017’ye kadar yapılacak hafta sonu konaklamalarında geçerli olan kampanyadan faydalanmak için son gün ise 31 Ocak. Kış indirimi kapsamındaki otellerin bazıları şu şekilde:

kış indirimi

İSTANBUL’U BİR DE MODA’DAN İZLEYİN

İstanbul’un en güzel semtlerinden Moda’da yer alan DoubleTree by Hilton Istanbul Moda’da gecelik 367 TL’den başlayan fiyatlarla konaklamak mümkün. Yüzde 30’a varan indirimden faydalanmak için http://www.hilton.com.tr/markalar/doubletree-by-hilton/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

SAFRANBOLU SİZİ BEKLİYOR

Kış indirimi kapsamında, Hilton Garden Inn Safranbolu’da gecelik 177 TL’den başlayan fiyatlarla konaklayabilirsiniz. Doğrudan rezervasyon yaparak yüzde 20’ye varan indirimden faydalanmak için www.hiltongardeninn.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

DUBLİN’İ HILTON İLE KEŞFEDİN

Hilton Garden Inn Dublin Custom House, gecelik 368 TL’den başlayan fiyatlarla İrlanda’nın başkentinde konaklama imkanı sunuyor. Doğrudan rezervasyon yaparak yüzde 25’e varan indirimden faydalanmak için www.hiltongardeninn.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

VARŞOVA’DA UNUTULMAZ BİR TATİL

Polonya’nın başkenti Varşova’da unutulmaz bir tatil geçirmek için, Hampton by Hilton Warsaw City Centre ilk tercihiniz olmalı. Yüzde 20’ya varan indirimlerden faydalanarak gecelik 177 TL’den başlayan fiyatlarla rezervasyon yapmak için www.hamptonbyhilton.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

kış indirimi

AMSTERDAM’DA ÖZEL BİR FIRSAT

Türk turistlerin en çok ziyaret ettiği Avrupa şehirleri arasında yer alan Amsterdam’da yüzde 15’e varan indirimlerden faydalanmak mümkün. Hampton by Hilton Amsterdam Centre East’te gecelik 254 TL’den başlayan fiyatlarla rezervasyon yapmak için www.hamptonbyhilton.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

BRÜKSEL’DE ALIŞVERIŞ İÇİN İDEAL KONUM

Hilton Garden Inn Brussels Louise, gecelik 209 TL’den başlayan fiyatlarla Brüksel’i ziyaret etmek isteyen turistlere özel bir fırsat sunuyor. Konumuyla alışveriş tutkunlarının gözdesi olan oteldeki yüzde 30’a varan indirimlerden, www.hiltongardeninn.com adresini ziyaret ederek faydalanabilirsiniz.

LONDRA’NIN MERKEZİNDE KONAKLAYIN

Merkezi konumuyla konuklarına Londra’nın tadını çıkarma imkanı sunan Hampton by Hilton London Waterloo’da gecelik 394 TL’den başlayan fiyatlarla konaklayabilirsiniz. Yüzde 20’ye varan indirimlerden faydalanmak için www.hamptonbyhilton.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su