Yüksel-Murat Mermer

 Kadir Toprakkaya

GICG’den “Montenegro Yatırım Fırsatları” paneli

GICG’den “Montenegro Yatırım Fırsatları” paneli
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Vatandaşlık, oturum programları ve uluslararası yatırım konularında tüm dünyada faaliyet gösteren lider kurum Global Information Consulting Group (GICG), Avrupa’nın merkezinde kültürel ve ekonomik köprülerin sürdürülebilmesi için önemli bir noktada bulunan, Adriyatik sahillerinin efsane ülkesi Montenegro’nun tanıtımına yönelik özel bir kokteyl ve panel düzenledi. Çırağan Sarayı’nda 3 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleşen “Montenegro Yatırım Fırsatları” başlıklı panele, ülkenin üst düzey devlet yetkilileri konuşmacı olarak katıldı.

Uluslararası alandaki saygınlığı, 20 yılı aşkın tecrübesi, uzman ekipleri, farklı ülkelerdeki ofisleriyle vatandaşlık, oturum programları ve uluslararası yatırım konularında öncü kuruluş GICG’nin Türkiye Ortağı ve Uluslararası Operasyonlar Başkanı Mehmet Derya Adıgüzel’in ev sahipliğinde gerçekleşen gecede; Montenegro’nun tanıtımı, bu güzel ülkedeki yatırım fırsatları ve Globak Information Consulting Group’un Montenegro ofisi vasıtasıyla yatırımcılara nasıl yardımcı olacağı ele alındı.

Montenegro

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Mehmet Derya Adıgüzel’in moderatörlüğünü üstlendiği keyifli panelde Montenegro Büyükelçisi Branko Milic, Montenegro Başbakanlığı Yabancı Yatırımlar Kurumu (MIPA) Başkanı Milos Jovanovic, Adriatic Capital – GICG Montenegro Başkanı Marko Gvezdonovic, GICG Direktörü Atef El Kadi konuşmalar gerçekleştirdi. Yabancı misyon şeflerinin yanı sıra iş, sanat ve cemiyet hayatının pek çok seçkin isminin bir araya geldiği etkinlik büyük ilgi gördü.

Sinan Hızalan, Begüm Eryılmaz, Sinan & Aylin Tansuğ, Dorit Toledo ve Elif Ergin…

Benan & Dr. Ender Saraç…

GICG Global Consulting Information Group

Yüksel & Murat Mermer…

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

noyadecor