Haber Merkezi

Filme bayram arası

Filme bayram arası
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Göç Yolu (Elveda Balkanlar) isimli sinema filminin çekimlerine Sakarya ve Hendek civarında start verildi. Turgut Ural’ın yazdığı ve yönetmen koltuğunda oturduğu sinema filmi, ilk kez 4K kamera ile çekilen uzun metrajlı film olma özelliğini de taşıyor.

Başrollerini Esra Sönmezer, Ahmet Yenilmez, Sinan Bengier, Aysun Güven ve İzzet Çivril gibi başarılı oyuncuların paylaştığı ekip, yapılan 2 günlük çekim sonrasında bayram nedeniyle İstanbul’a dönüp, 3 gün izinden sonra yine sete dönecek ve kaldıkları yerden çekimlere devam edecekler.

Göç Yolu

Göç Yolu (Elveda Balkanlar), 1912 yılında yaşanan dramatik bir öyküden yola çıkan etkileyici konusuyla sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor…

ESRA SÖNMEZER: ÇIKARDIĞIMIZ İŞTEN MUTLUYUM…

Yaklaşık 4 hafta gibi bir sürede tamamlanması planlanan Göç Yolu’nun çekimlerine bayram izni nedeniyle ara veren ekibin başarılı oyuncularından Esra Sönmezer; “Yoğun bir çalışma temposuyla birlikte keyif aldığım bir set ortamındayım. 32 derece sıcağın altında giydiğimiz kışlık kostümler bizi zorlasa da çıkardığımız işten mutluluk duyuyoruz. Komedi tarzı işlerde çok yer aldım, tercih edildim. Fakat bir dönemi anlatan dramatik filmde oynamak bana ayrı bir keyif verdi” dedi.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su