Tolga Küçük

FEST Travel ile 4 Temmuz’da Amerika’da olmaya ne dersiniz?

FEST Travel ile 4 Temmuz’da Amerika’da olmaya ne dersiniz?
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

1776 yılında 13 farklı koloninin birleşmesiyle Britanya Krallığı’na karşı bağımsızlığını kazanan Amerika Birleşik Devletleri, bu tarihi zaferi her yıl 4 Temmuz’da görkemli etkinliklerle kutluyor. Tüm dünyadan binlerce turistin katıldığı 4 Temmuz kutlamalarına bu yıl siz de şahit olmak ve bu büyük coşkuyu yerinde yaşamak ister misiniz? O halde yapmanız gereken tek şey,  FEST Travel’a başvurmak!

4 Temmuz

8 GÜN, 3 ŞEHİR, TEK COŞKU

FEST Travel tarafından özel olarak hazırlanan program, 2-10 Temmuz 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek. Amerika Birleşik Devletleri’nin üç büyük şehri Washington DC, Philadelphia ve New York’u kapsayan turun katılımcıları; tarihten kültüre, gastronomiden eğlenceye dek çok geniş bir skaladaki çeşitli imkanlardan faydalanma şansını bulacak. Ziyaretçiler, 4 Temmuz kutlamalarının yanı sıra dünyaca ünlü Broadway müzikali Cats’i ve yine dünyaca ünlü caz gruplarının canlı performanslarını izleme fırsatı bulacak.

EŞSİZ BİRER LEZZET DENEYİMİ

Programın benzerlerinden ayrılan en önemli yönü ise, hiç şüphesiz ki menüsü olacak. Fransız şef Eric Ripert’in dünyanın en iyileri arasında gösterilen, 3 Michelin yıldızlı çok az sayıdaki restorandan biri olan mekanı ve Fransız mutfağıyla deniz ürünleri konusunda dünyaya liderlik eden Le Bernardin, katılımcılara eşsiz birer lezzet deneyimi sunacak.

Fest travel

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

noyadecor