Kadir Toprakkaya

Fenerbahçeli Turizmciler güçleniyor

Fenerbahçeli Turizmciler güçleniyor
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Fenerbahçe Spor Kulübü bünyesinde oluşturulan Fenerbahçeli Turizmciler Komitesi, gelişimini tüm hızıyla sürdürüyor. Üçüncü buluşmasını 16 Ekim Pazar günü gerçekleştiren komite üyeleri, yol haritalarını belirlemek adına yeni üyeler ve yöneticilerle görüş alışverişinde bulundu.

TÜRSAB GENEL SEKRETERİ VE YENİ ÜYELER KATILDI

Kurucu üyelerden TÜRSAB Genel Sekreteri Çetin Gürcün ile birlikte yeni üyelerin de katıldığı ve Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nin toplantı salonunda gerçekleşen buluşmada bir konuşma yapan Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Av. İlyas Bulcay; “Hepimiz hep birlikte Fenerbahçemize sahip çıkmalıyız. Kulübümüzün maruz kalacağı haksızlıklar karşısında tepkimizi en güçlü şekilde birlik olarak göstermeliyiz” dedi.

fenerbahceli-turizmciler-2

FENERBAHÇE’NİN GELECEĞİ İÇİN 1 MİLYON ÜYE ÇOK ÖNEMLİ

Fenerbahçe Spor Kulübü İstanbul Fatih Şubesi Başkanı Yahya Uğur da buluşmaya katılan isimler arasındaydı. “Hedef Bir Milyon Üye Projesi” kapsamında yoğun çalışmalar içinde olduklarını dile getiren Uğur; “Fenerbahçe’nin geleceği için 1 milyon üye çok önemli. Bu sayede Fenerbahçe ile birlikte pek çok şeyin geleceğine de katkıda bulunmuş olacağız” şeklinde konuştu.

fenerbahceli-turizmciler-3

Toplantı sonrası 100 kişiye yakın bir grup olarak Fenerbahçe’nin Alanyaspor ile yaptığı maçı izleyen Fenerbahçeli Turizmciler Komitesi Üyeleri, “Sarı-lacivert renklere gönül vermiş tüm meslektaşlarımızı bünyemize bekliyoruz” mesajı verdi…

yigit-arsu

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su