Cenay Toprakkaya

Farkındalık Festivali’nde değişimi kucaklayın!

Farkındalık Festivali’nde değişimi kucaklayın!
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Dünya Değişim Akademisi, değişmek ve gelişmek isteyenler için her ay Türkiye’nin gözde ve doğal mekanlarında Farkındalık Festivali düzenliyor. 24-25 Şubat hafta sonu için hazırlanan organizasyon; kendinizi yenileyeceğiniz, özgüven, neşe, kararlılık, sevgi ile dolacağınız, kaçırılmayacak bir program…

Değişim uzmanları, etkinliği açıklarken “Amaç farkındalığı artırmak, mutluluğu yakalamak, olmak istediğiniz şey olmak. Değişimi kucaklamak! Bunun için festivalde uygulanacak çalışmalar ile hem neşelenecek hem de durağanlığı aşıp, içinizdeki her şeyi yapabilme gücünün farkına varacaksınız” mesajı veriyorlar. “Değişim, varoluşun değişmez kuralıdır. Değişim, sürekli gerçekleşen ve kaçınılmaz bir olgudur. Kişi, hayatın değişim üzerine kurulduğunu kavramalıdır” diyerek ise herkesi yenilenmek, gelişmek, kendini aşmak için değişimi kucaklamaya davet ediyorlar.

CANAYAKIN BİR ORTAM, ÖZEL ÇALIŞMALAR

Festival için iş arkadaşlarınız, aileniz, sevdiklerinizle veya tek başınıza rahatça katılmanıza imkan verecek, canayakın bir ortam hazırlanıyor. Dünyanın en güçlü, doğal ve kadim tekniklerinin uygulanacağı programda farkındalığınızı yükseltecek, unutulmayacak bir interaktif söyleşi de var. Özgüven, yaratıcılık, içsel güç ve saf sevginin güçlendirilmesine yönelik 4 özel çalışma ve nefes, biyoenerji, konsantrasyon, gevşeme, vücut çalıştırma seansları ile toplamda 9 çalışma sunulacak.

Eşsiz Körfez manzarasına sahip Kocaeli Wellborn Luxury Hotel’de SPA, hamam, havuz imkanlarından ücretsiz yararlanabilir ve Körfez boyunca sportif yürüyüşler de yapabilirsiniz. (Dünya Değişim Akademisi – www.dunyadegisimakademisi.com)

dünya değişim akademisi farkındalık festivali

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

noyadecor