Cenay Toprakkaya

Farkındalık Festivali ile değişimin ritmine katılın!

Farkındalık Festivali ile değişimin ritmine katılın!
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Dünya değişiyor, doğa değişiyor, bizler değişiyoruz. Varoluşta değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu biliyoruz. Peki, istediğimiz gibi değişiyor muyuz? Dünya Değişim Akademisi, Eylül ayında herkesi farkındalıkla değişmeye davet ederek; Uluslararası Farkındalık Festivali kapsamında umutlarınızı ve hayallerinizi hayata geçirecek enerjiyi ve kararlılığı bulacağınız, kaçırılmayacak bir organizasyon hazırlıyor. Siz de bu değişimin ritmine katılabilir, doğanın kalbinde, kendinize doğru harika keşiflerle dolu bir değişim yolculuğuna çıkabilirsiniz.

Farkındalık Festivali Dünya Değişim AkademisiFarkındalık Festivali, Abant Gölü kıyısında, oksijen dolu çam ormanlarının kokusunu içinize bol bol çekeceğiniz konforlu bir otelde gerçekleşecek. Sekiz farklı çalışmanın yapılacağı etkinlikte tatil, doğa, spor ve sağlıklı yemeklerle değişimin tadını çıkarabilirsiniz. Değişim programında özgüven, yaratıcılık, içsel güç ve saf sevginin geliştirilmesine yönelik dört özel çalışma var. Ayrıca stres yönetimi, öfkeyi dönüştürme, korkuyu yenme, depresyondan özgürleşme üzerine etkili çalışmalar ve interaktif söyleşi-tüm sorulara cevaplarla değişim, dönüşüm ve gelişim hedeflerinize ulaşacaksınız. Eğlenceli dans gösterileri de programda yer almakta.

Türkiye’nin doğa harikalarından Abant Gölü kıyısında, stres ve gerilimden uzaklaşarak rahatlamak, değişim hayallerinizi gerçekleştirmek ve yaşama yepyeni gözlerle bakmak için Farkındalık Festivail’ni kaçırmayın…

Dünya Değişim Akademisi

www.dunyadegisimakademisi.com[email protected]

 

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su