Kadir Toprakkaya

Abu Dabi ve Dubai’yi keşfetmenin tam zamanı!

Abu Dabi ve Dubai’yi keşfetmenin tam zamanı!
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways, yeni promosyon kampanyası kapsamında İstanbul’dan Abu Dabi ve Dubai’ye seyahat eden konuklarına özel fiyatlar sunuyor.

Kampanya kapsamında promosyonlu biletlerini 30 Eylül 2015 tarihine kadar satın alan Etihad Airways konukları, Economy sınıfında 428 Dolar’dan ve Business Class’ta 1.160 Dolar’dan başlayan fiyatlarla seyahat etmenin tadını çıkarıyor.

Dubai’ye seyahat eden Etihad Airways konukları, Abu Dabi Uluslararası Havalimanı’ndan Dubai’ye transfer için şirketin ücretsiz servislerinden faydalanabiliyor. First Class ve Business Class yolcuları, devrim niteliğindeki uçuş deneyiminin yanı sıra özel limuzin ve kişisel şoför hizmetinden de yararlanabiliyor. Ekonomi Sınıfı yolcuları ise, havayolunun ücretsiz lüks otobüsleri ile 60 dakikalık bir yolculuk yaparak Dubai’nin merkezine ulaşabiliyor.

Biletler, Etihad Airways web sitesinden (www.etihad.com), Etihad Airways ofis veya yetkili seyahat acentelerinden satın alınabiliyor.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su