Kadir Toprakkaya

Ergun Demiray Kozyatağı Hilton’dan ayrılıyor

Ergun Demiray Kozyatağı Hilton’dan ayrılıyor
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Turizm dünyasının başarılı yöneticilerinden Ergun Demiray, genel müdür olarak görev yaptığı Kozyatağı Hilton Oteli’ndeki görevinden ayrılıyor.

HABER: Kadir Toprakkaya / KADIKÖY LIFE

Konuya yönelik açıklama gerçekleştiren Demiray; “Hilton Kozyatağı Oteli Genel Müdürü olarak yürütmekte olduğum görevimden, yeni ufuklar ve  kariyer hedeflerim doğrultusunda 01 Aralık 2014 tarihi itibariyle ayrılacağımı dostlarıma ve takım arkadaşlarıma bildiriyorum. Gece ve gündüz demeden zaman zaman ailemizden ve sevdiklerimizden uzak kalarak bir aile ortamı içinde büyük başarılara birlikte imza attık. Otelciliğe tüm emek ve sabrımızla farklı bir boyut, farklı bir anlayış getirdik. Bunların hepsini sizlerin yardım ve destekleri ile gerçekleşti. Buradan hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” şeklinde konuştu.

ALSHAYA GRUBU’NA GEÇİYOR…

Ergun Demiray’ın Alshaya Grubu’nda görev alacağı öğrenildi. 19 ülkede faaliyet gösteren ve bünyesinde 70 marka bulunduran Alshaya Grubu’nun bünyesinde yaklaşık 40 personel çalışıyor.

Alshaya Grubu’nda Türkiye Casual Dining Business Director olarak göreve başlaması beklenen Ergun Demiray, Hilton’dan önce de Crowne Plaza Istanbul Asia’da genel müdür olarak görev almıştı.

Kadıköy Life Ailesi olarak dostumuz Ergun Demiray’a kararının hayırlı olmasını temenni ediyor, başarılar diliyoruz…

Bir Cevap Yazın

sonomed

vakıf taşdelen su

noyadecor