Kadir Toprakkaya

Emirates, Dubai Havalimanı’ndaki dinlenme salonlarına erişimi genişletiyor

Emirates, Dubai Havalimanı’ndaki dinlenme salonlarına erişimi genişletiyor
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini geliştirmek için sağladığı ayrıcalıklara bir yenisini daha ekledi. Emirates yolcuları, artık küçük bir ücret karşılığında Dubai Havalimanı’ndaki lüks dinlenme salonlarını kullanabilecek.

Emirates Skywards üyeleri ve onların Emirates ile seyahat eden misafirleri, girişte ücret ödeyerek Dinlenme Salonu’ndan faydalanabilecek. Ayrıca, Business Class üyeleri de şimdi First Class Dinlenme Salonu’na erişim için yükseltim ücreti ödeme hakkına sahip olacak. Dubai Uluslararası Havalimanı; A, B ve C bölümleri olmak üzere yedi Emirates Dinlenme Salonu’na ev sahipliği yapıyor. Her bir bölümde özel Emirates First Class ve Business Class dinlenme salonu bulunuyor.

Dubai Havalimanı

DÖRT SAATE KADAR SALONUN İMKANLARINDAN FAYDALANILABİLECEK

Seçkin misafirler, Dubai’de bulunan Emirates Business Class Dinlenme Salonu’na 100 Dolar, Emirates First Class Dinlenme Salonu’na da 200 Dolar karşılığında erişim sağlayabilecek. Business Class yolcuları ise 100 Dolar karşılığında First Class Dinlenme Salonu’na giriş yapabilecek. Giriş ücretini ödeyen yolcular, dört saate kadar salonda kalma hakkına sahip olacak. Şu an First ve Business Class yolcuları ile Silver, Gold ve Platinium Skywards üyeleri, Dubai’deki dinlenme salonlarına erişim sağlayabiliyor.

YOLCULARIN GERİ BİLDİRİMLERİ DEĞERLENDİRİLDİ

Emirates Başkan Yardımcısı ve Operasyon Direktörü Adel Al Redha, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Dubai’deki özel dinlenme salonlarımız, dünyanın en iyileri arasında ve şimdi daha fazla yolcumuz bu deneyimi yaşayabileceği için çok mutluyuz. Yolcularımızdan gelen geri bildirimler doğrultusunda salonlara erişimi genişletmeye karar verdik ve aynı kaliteli deneyimi sürdürmek için özel çalışmalar gerçekleştirdik. Birçok yolcumuzun, misafirleri için ek ücret ödeyerek bu fırsatı değerlendirmekten ve uçuşlarından önce rahat bir ortamda lezzetleri yiyeceklerin tadını çıkarmaktan memnun olduğunu görmek bizi de çok mutlu ediyor” dedi.

SEÇKİN MİMARİ, ŞIK İÇ MEKAN, GENİŞ GURME MUTFAĞI

Detaylara özen gösterilerek tasarlanan tüm Emirates Dinlenme Salonları; seçkin bir mimariye ve şık iç mekân özelliklerine, ahşap detaylara ve özel sipariş İtalyan mobilyalara sahip. Emirates, dinlenme salonu deneyimini mükemmelleştirmek ve yenilemek için devamlı olarak yatırımlar yapıyor. Emirates şefleri tarafından özel hazırlanan geniş gurme mutfağının yanı sıra bar hizmeti, duş imkanları, spa, şarap mahzeni, özel çocuk oyun alanı ile yenilenen salonlar, aynı zamanda misafirlerine ücretsiz olarak üç konsept alan da sunuyor: Costa Coffee ortaklığı ile barista deneyimi, Voss water ile sağlıklı yiyecek ve içecek seçeneklerine sahip Sağlık bölümü ve Emirates için tasarlanan, alanında ilk Moët & Chandon şampanya salonu.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su