Kadir Toprakkaya

Derya Adıgüzel, FIJET Türkiye üyesi oluyor

Derya Adıgüzel, FIJET Türkiye üyesi oluyor
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Global Information Consulting Group (GICG) Türkiye Temsilcisi Derya Adıgüzel, Dünya Turizm Yazarları ve Gazetecileri Federasyonu (FIJET) üyesi oluyor. Geçtiğimiz yıllarda görev aldığı Büyük Kulüp’ün Uluslararası İlişkiler Komitesi başkanlığında önemli başarılara imza atan Adıgüzel’in şimdilerde FIJET Türkiye üyesi olarak çaba harcayacağı haberi, yakın çevresi tarafından memnuniyetle karşılandı.

Derya Adıgüzel’i Fenerbahçe’deki ofisinde ziyaret eden FIJET Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye kolu olan ATURJET’in Yönetim Kurulu Başkanı Delal Atamdede; “Böylesine enerjik ve dopdolu bir kardeşimizi bünyemizde görmek, bizler için mutluluk kaynağı. Ayrıca kendisinin, benim de mezunu olmaktan gurur duyduğum Saint Benoit Fransız Lisesi’nden olması ayrı bir sürpriz oldu benim için. Hayırlı olsun” dedi.

ADIGÜZEL: SÖZ KONUSU ÜLKEMİZ İSE, HEPİMİZ TAŞIN ALTINA ELİMİZİ SOKMALIYIZ

Adıgüzel ise buluşma sonrasında TOURMAG Turizm Dergisi’ne yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “Oldukça yoğun bir gündemim var. Rutin işlerimmin yanı sıra her ay Fransızca olarak yayınlanmakta olan ve Fransızca’da ‘Türkiye’nin Bugünü’ anlamına gelen Aujourd’hui la Turquie sayfalarında da yazılarım yayınlanıyor. Tüm bunlara rağmen mesele ülkemiz olunca, hepimiz bir şeyler yapmalı ve taşın altına elimizi sokmalıyız. Elbette bu oluşumda yer almalıyım dedim ve kararımı verdim.”

Derya Adıgüzel

Derya Adıgüzel’i Fenerbahçe’deki ofisinde ziyaret edenler arasında, TOURMAG Turizm Dergisi Sahibi ve FIJET Üyesi Kadir Toprakkaya ile baba Aslan Adıgüzel de vardı…

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su