Kadir Toprakkaya

DENDEN Yatçılık, ACE of MICE Fuarı’nda!

DENDEN Yatçılık, ACE of MICE Fuarı’nda!
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını açan ACE of MICE Fuarı’nın katılımcıları arasında DENDEN Yatçılık da vardı. İstanbul’un en seçkin otellerine, önde gelen seyahat acentalarına ve şirketlerine hizmet veren firma, fuarın ilk gününde en fazla ilgi gören katılımcılar arasındaydı. Özellikle yabancı ziyaretçilerin büyük ilgi gösterdiği DENDEN Yatçılık standında önemli bağlantılar yapıldığı bildirildi.

2015, 2016 VE 2017 YILLARININ EN İYİ ETKİNLİK TEKNESİ

2005 yılında Tamer Köseoğlu tarafından kurulan DENDEN markası, motoryat sınıfında ikisi VIP olmak üzere İstanbul Boğazı’nın en iyi gezi teknelerine sahip. Profesyonel anlamda konuklarına en iyi hizmeti veriyor olması nedeniyle 2015, 2016 ve 2017 yıllarında “En İyi Etkinlik Teknesi” ödülü sahibi olan markanın gezdirdiği isimler arasında dünyanın en ünlü starları bulunuyor.

Denden Yatçılık

DENDEN Denizcilik markasını yaratan Tamer Kösoğlu’nu standında ziyaret eden isimler arasında, Azerbaycan’ın önde gelen turizm şirketlerinden VIP Plus Servis Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Yaka ile Küçük Oteller Derneği Yöneticisi Adnan Mordeniz de vardı…

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor