Haber Merkezi

Crate and Barrel’dan pratik çözümler

Crate and Barrel’dan pratik çözümler
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Kaliteli ve ihtiyaca yönelik tasarım ürünleri ile Türkiye’de kısa sürede büyük beğeni toplayan Crate and Barrel, mutfakta zaman kazandıracak yaratıcı ve akıllı çözümleriyle de dikkat çekiyor.

Dünya ev perakendesinin gözde markası Crate and Barrel, mutfakta hazırlık sürecinde pratik çözümler sunarak kendinize daha fazla vakit ayırmanızı sağlıyor.

Özenli sunumlar için, çileği sapından kusursuz bir şekilde ayıklamanızı sağlayan ya da elmanın çekirdeğini çıkararak sekiz eşit parçaya dilimleyen kullanışlı ürünler sunan Crate and Barrel, hayatı sizin için kolaylaştırıyor!

Koku yok, lezzet çok!

‘Sarımsak Doğrayıcı’nın akıllı tasarımı sayesinde, sarımsak soymak artık çok rahat… Dilimleyicinin haznesine yerleştirilen sarımsaklar, doğrayıcının ileri-geri hareketiyle küçük parçalara ayrılarak elinize bulaşmıyor ve kokuyu hapsediyor. Crate and Barrel’ın özel döküm sarımsak pişiricisi ile de, sarımsağı bütün halde ızgara, mangal veya fırında pişirmek mümkün!

Mutfakta yaratıcılığınızı konuşturun

Tereyağınızı kendi ellerinizle yapmak için Crate and Barrel’a özel ürünleri kullanabilir ve damak zevkinize göre tuz, baharat, sarımsak, limon ya da bal ekleyerek çeşnilendirebilirsiniz.

Farklı çeşit yeşillikleri hızlıca kesmek için ideal olan “Yeşillik Makası”, beş bıçağı bir araya getiren tasarımı ile mutfakta kolaylık sağlıyor. Salatanız için hazır soslara alternatif olarak, evde sağlıklı malzemelerle lezzetli karışımlar yaratmak için “Emulstir Salata Sosu Karıştırıcı” ideal bir seçenek oluyor. Gurmeleri bile şaşırtacak lezzette salata, marine, terbiye ve soslar hazırlamak için tasarlanmış ürün, pratik kullanımıyla salatalara benzersiz bir tat katıyor.

Crate and Barrel Hakkında:

Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 52 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak, müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır.

Zorlu Center: 0212 353 65 75

Akasya Acıbadem: 0216 510 57 57

İstinyePark: 0212 345 52 00

www.crateandbarrel.com.tr

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su