Kadir Toprakkaya

Çelebi Hava Servisi’nin emektar çalışanları ödüllendirildi

Çelebi Hava Servisi’nin emektar çalışanları ödüllendirildi
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Türkiye’de 30 havalimanında, dünyada 2 kıta ve 5 ülkede yer hizmetleri veren 58 yıllık geçmişi ile Çelebi Hava Servisi, Atatürk Havalimanı’nda 5-10-15-20 ve 25 yıldır emek veren çalışanlarını İstanbul Kültür Üniversitesi’nde düzenlenen törenle ödüllendirdi.

Çelebi Hava ServisiTörene katılan Çelebi Have Servisi yöneticileri, zorlu geçen yılda çalışanlarına övgü dolu sözler ile hitap ederek, aile olmanın vermiş olduğu onur ve gururdan bahsetti. Konuşmalarda Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşen bombalı saldırı sonrası hayatını kaybeden havalimanı çalışanları ile 15 Temmuz darbe girişiminde hayatını kaybeden şehitlerimiz, saygı ve rahmetle anıldı. Bu zorlu süreçler sırasında ve sonrasında Çelebi Hava Servisi çalışanlarının işlerine olan bağlılıkları ve normalleşme sürecinde göstermiş oldukları başarılarından bahsedilerek, kendilerine teşekkür edildi.

ÇELEBİ BANK MÜZİK GRUBUNDAN MÜTHİŞ PERFORMANS

Çelebi Hava Servisi Yonetim Kurulu Üyesi Mehmet Kaya, İcra Kurulu Üyesi Talha Göksel, Genel Müdürü Osman Yılmaz, İstanbul Bölge Direktörü Burak Kurt, Havalimanı Müdürü Hayri Güntel ve İstasyon Müdürü Murat Andaç’ın plaketlerini sahiplerine verdiği tören, Çelebi çalışanlarından oluşan Çelebi Band müzik grubunun performansı ile sona erdi.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su