Kadir Toprakkaya

BYOTELL 2015’e yenilenen odaları ile “merhaba” diyor

BYOTELL 2015’e yenilenen odaları ile “merhaba” diyor
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Anadolu Yakası’nın ikinci beş yıldızlı oteli olma özelliğini elinde bulunduran Byotell, 2015 yılına tüm odalarını yenileyerek ‘merhaba’ diyecek olmanın heyecanını yaşıyor.  Konuklarını modern yorumu ve yepyeni bir dekorasyon uygulaması ile ağırlamaya başlayan otel yönetimi şimdiden övgüler de almaya başladı.

Kozyatağı Bölgesi’nde ağırlıklı olarak iş dünyasına hitap eden Byotell,  konuk severliğine ve hizmet kalitesine eklediği yeni görünümü ile konforun yanında şık ve modern bir atmosfer sunuyor olması ile de dikkatleri çekiyor.

byotell (4)

Daha fazla konforu hedefledik…

Renovasyon için sektörün bir gereği olduğunu ifade eden Byotell genel müdürü Oktay SIDAR, “Misafirlerimize günümüz mimarisine uygun bir dekorasyonla ev sahipliği yapmak ve konforlarını arttırmak adına tüm odalarımızda sade ve pastel tonların ön planda tutulduğu bir renovasyona girdik. Kaliteli hizmet anlayışımız gereği daha fazla konforu hedefledik ve misafirlerimizin görüşlerini dikkate alarak; tüm odaların camlarını, yerlerini, mobilyalarını, yataklarını, tekstilini ve elektroniğini günümüzün modern tercihlerine uygun hale getirdik” dedi.

byotell (3)

 

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

noyadecor