Cenay Toprakkaya

Bolu Abant’ta Uluslararası Farkındalık Festivali

Bolu Abant’ta Uluslararası Farkındalık Festivali
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Özlemle beklediğimiz taptaze bahar günleri geliyor. Doğa coşku içinde rengarenk canlanıyor, güneş ışıkları coşku içinde dans ediyor. Peki, siz de baharla gelen bu değişim coşkusunu yaşamak ister misiniz? Bu kez tüm varlığınızla; bedensel, zihinsel, enerjisel, duygusal tam bir yenilenme, tam bir değişime var mısınız?

Dünya Değişim Akademisi, nisan ayında herkesi farkındalıkla değişmeye davet ediyor. Uluslararası Farkındalık Festivali’ni “Değişimin Coşkusunu Yaşa” temasıyla düzenliyor. Tepeden tırnağa coşkuyla dolacağınız organizasyonda hayallerinizi gerçekleştirecek, enerji ve kararlılığı bulacaksınız. Doğanın kalbinde harika bir yenilenme, eşsiz bir değişim yolculuğunu kaçırmayın…

Festival, Bolu Abant Gölü kıyısında, oksijen dolu çam ormanlarının kokusunu içinize bolca çekebileceğiniz konforlu bir otelde gerçekleşecek. Dokuz farklı çalışmanın yapılacağı etkinlikte tatil, doğa, spor ve sağlıklı yemeklerle değişimin tadını çıkarabilirsiniz.

FESTİVALDE NELER VAR?
  • Enerji Merkezi Çalışmaları: Özgüven, Yaratıcılık, İçsel Güç ve Saf Sevgi’nin geliştirilmesine yönelik 4 özel çalışma! Sağlığa, bütünsel hayata ve evrenselliğe ulaşmak için… Fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal olarak dengeye ulaşacak, farkındalığınızı yükselteceksiniz.
  • Değişim Programları: Öfkeyi Dönüştürme Sanatı, Korkuyu Aşma Sanatı, Stres Yönetimi, Depresyondan Özgürleşme Sanatı.
  • İnteraktif Söyleşi: Eğlence dolu dans gösterilerinin ardından festivalin zirvesi söyleşide, bilgelik akışı içinde tüm sorulara cevaplar var.
  • Kişisel gelişime, değişime yönelik çok sayıda kitap.
DEĞİŞMEK VE GELİŞMEK İSTEYENLERİN GÜVENİLİR ADRESİ
Farkındalık Festivali

Değişmek ve gelişmek isteyenlerin güvenilir adresi Dünya Değişim Akademisi, her ay Türkiye’nin eşsiz doğal mekanlarında düzenlediği Farkındalık Festivallerini artan ilgiyle uluslararası boyuta taşımış durumda. Yüksek enerji, pozitif bakış açısı, sağlıklı gıdalarla, bedeninize ve tüm varlığınıza göstereceğiniz özenle hayatta her şeyi farkındalıkla gerçekleştireceğinizi göreceğiniz harika bir etkinlik sizleri bekliyor. (www.dunyadegisimakademisi.com)

Kayıt ve detaylı bilgi için:

Tel: (0533) 251 75 83 – (0507) 601 62 99 – [email protected] – www.festivalbudur.org

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su