Nusret Karaca

Bodrum’da dingin bir mekan: Bodrum Öğretmenevi

Bodrum’da dingin bir mekan: Bodrum Öğretmenevi
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Bodrum, Halikarnassos, tarih ve doğanın iç içe olduğu, birbirleriyle kucaklaştığı cennetten bir yer sanki… Eğlencenin tavan yaptığı, sanatsal ve kültürel etkinliklerin yoğun yaşandığı Bodrum… Öğretmenevleri, yaz aylarında vazgeçemediğimiz mekanlar… Bu yıl da uzun zamandır gitme, daha doğrusu yer bulma sorunu yaşadığımız Bodrum Öğretmenevi’ne gitmeyi kafamıza koyduk. Bir şans daha denemekten bir şey çıkmazdı.

Yoğun taleplere yetişmelerinin zor olduğunu biliyorduk. İletişime geçip, sesimizi kurum müdürü Mehmet Topal’a duyurduk. Hizmet sektörü zordur, herkese yetişmek ve herkesi memnun etmek de öyle… Onun bilincinde olduğumuzu da belirttik, Sayın Topal’ın geri dönüşü zarif ve olumlu oldu. Birkaç gün pansiyonda kaldıktan sonra Bodrum Öğretmenevi’ne geçiş yaptık.

Bodrum Öğretmenevi

İşte o dakikadan itibaren kurum yönetimiyle çalışanların yakın ve içten yaklaşımları, disiplinli ve de konuklarını memnun etmek için gösterdiği çabalar gözümüzden kaçmadı. Kurumda 15 oda var öğrendiğimize göre. Öğretmen ve üyeler için ücret; kişi başı, açık büfe sabah kahvaltı dahil günlük 90 TL. Diğer konuklar için ise 140 TL. Akşam alakart menü, öğlen tabldot. Odalarda TV, wifi, mini buzdolabı, klima bulunuyor. Deniz kenarı ve Kumbahçe Belediye Halk Plajı’ndan ücretsiz yararlanılıyor. Sessiz ve dingin bir mekan. Bu yazıyı bizleri konuk ettikleri için değil, bir kurum yönetici ve çalışanlarının iletişim dilleri, işletme konusundaki gayretleri nedeniyle kaleme aldım. Bir teşekkür yazısı yazmadan olmazdı…

bodrum öğretmenevi

One Response to Bodrum’da dingin bir mekan: Bodrum Öğretmenevi

  1. Neslihan 22 Temmuz 2019 at 11:32

    Bilgilendirme için teşekkürler harikasınız kadir kıymet bilmek hak teslim etmek bir erdemdir bravo

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su