Editör

Bizimfest Zeytinli yine renkli ve coşkulu

Bizimfest Zeytinli yine renkli ve coşkulu
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Bizimfest Zeytinli 2019 programı açıklandı. Müzikseverleri dolu dolu bir konser programı bekliyor.

Bu yazın en renkli ve coşkulu festivallerinden #BİZİMFEST 25, 26, 27, 28 Temmuz tarihleri arasında Man Yapım tarafından Zeytinli Altınkum Dalyan Sahili’nde on binlerce kişinin katılımı ile gerçekleşecek.

Zeytinli Rock Festivali 2019

 

BİZİMFEST KADROSU AÇIKLANDI…

 

Türkiye’nin dört bir yanından katılım sağlayacak müzikseverleri ile 4 gün sürecek festivalde, rock, elektronik, rap gibi müzik tarzlarının yanı sıra her günün sonunda gerçekleşecek after partilerde, Anıl Piyancı, Gazapizim, Şehinşah haricinde tanınmış dj’ler ard arda sahne alarak sabahın ilk ışıklarına kadar eğlencenin dozunu arttıracak.

Festival, bu yıl ana sahnede ilginç ve öze grupların yanı sıra kitlelerin yakından takip ettiği sıkı isimler performanslarına ev sahipliği yapacak. Festivalin ilk günü 25 Temmuz Perşembe; Ben Fero, Redd, Zakkum, Emir Can İğrek, Ozbi&Gülce Duru, Mavi Gri, Sonraki İstasyon, 26 Temmuz Cuma; Can Bonomo, Büyük Ev Ablukada, Kuratalan Ekspress, Ahmet Aslan, Yener Çevik, Vera, Öfkeli Kalabalık, 27 Temmuz Cumartesi; Haluk Levent, Yüksek Sadakat, Oğuzhan Uğur, Ufuk Beydemir, Eda Baba, İkiye On Kala, Kubilay Karça, 28 Temmuz Pazar; Edis, Sagopa Kajmeri Aylin Aslım, Selçuk Balcı, Necative Saykolar, Pelin Gedik, Bağzıları, Emre Şahin gençleri kaliteli müzikle buluşturacak.

Zeytinli Rock Festivali 2019

BU FESTİVAL EĞLENCE DOLU…

 

Festival kapsamında yalnızca konserler değil, alan içinde kurulan yerlerde oyunlar, su sporları, color party, yarışmalar, turnuvalar, e-spor, sanat atölyeleri, kitap çadırları, şişme oyun grupları, zeka atölyeleri, yarışma parkuru, sokak tiyatrosu gibi farklı tarzlarda eğlenceli aktiviteler, gün boyu gençlerin deniz ve güneş haricinde konser saatine kadar keyif dolu anlar yaşamasını sağlanacak.

BizimFest’in resmi internet sitesinden ve biletix’ten tek gün giriş, kombine, kamp+ kombine ve avantajlı 2. dönem biletlere kolay şekilde ulaşmanın haricinde Leman Kültür ve Türkiye’nin birçok yerinde bulunan bilet satış noktalarından ulaşmakta mümkün.

Zeytinli Rock Festivali 2019

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su