SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

 Kadir Toprakkaya

Bayramda kuyruk çilesine son verecek!

Bayramda kuyruk çilesine son verecek!
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Denizyolu taşımacılığı markası İstanbullines, Eskihisar-Tavşanlı (Yalova) hattında, Kurban Bayramı’nı çile olmaktan kurtaracak çözümleriyle misafirlerine hızlı, konforlu ve güvenli bir seyahat sağlamayı hedefliyor. Denizyolu taşımacılığında 9 yıllık tecrübesiyle Eskihisar-Tavşanlı (Yalova) hattında 2 yıldır faaliyet gösteren ‘İstanbullines’ Kurban Bayramı öncesi yaşanabilecek yoğunluklara önlem olarak, “Liman yoğunluklu ring” yöntemi uygulayarak bekleme süresini minimuma indirerek, 7/24 seferlerine devam edecek. Yaz aylarında, Eskihisar liman alanındaki araç park sahasını yenileyen İstanbullines, feribotlarını bayram boyunca 24 saat çalıştırarak Eskihisar Topçular hattının alternatif markası olmayı sürdürecek.

İstanbullines’tan sürücülere bayram hediyesi

İstanbullines, tatil nedeniyle yolda olacak misafirlerine, 22 Eylül Salı gününden başlayarak gişelerinde “Türkiye yol haritası” armağan edecek. Ayrıca bayram boyunca tüm misafirlere araç kokusu da hediye edilecek. Misafirlere ayrıca gişeler ve kafeteryada bayram şekeri de ikram edilecek.

İstanbullines’la Eskihisar-Topçular hattında alışılagelmiş 45 dakika süren uzun geçişler artık sadece 25 dakika sürüyor. İstanbullines; körfezi karadan dolaşmadan feribotla geçmek isteyen misafirler için kuyruk bekletmeyen, hızlı konforlu ve ekonomik bir seyahat seçeneği sunuyor. İstanbullines, otomobil için gidiş dönüş 100 TL ve kredi kartı ödeme seçeneğiyle hizmet veriyor.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su