Kadir Toprakkaya

Argos’un yaz konserleriyle Kapadokya canlanıyor

Argos’un yaz konserleriyle Kapadokya canlanıyor
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Argos In Cappadocia otel Temmuz boyunca gerçekleştireceği konserlerle müşterilerine unutulmaz bir tatil vaat ediyor. Gündüz Kapadokya’nın büyüleyici güzellikteki peribacalarını manzaralarının tadını çıkarıp akşamda otelin doğal bir akustiğe sahip antik manastır kilisesi Bezirhane konser salonunda müzik ziyafeti çekebilirsiniz.

Ücretsiz konserler

Ünlü oyuncu ve eğitmen Ayçe Abana ile yetenekli piyanist Yunuscan Kaya’nın ruhları şenlendiren konser projesi ‘Hayatımız Müzikal Olsa’, 21 Temmuz akşamı Kapadokya dinleyicisini eğlenceli bir müzikal yolculuğuna çıkaracak. Tarihi manastır 27 Temmuz’da da yaptığı radyo programları, ünlü caz orkestralarıyla verdiği konserlerin yanısıra halen süren ‘Damdaki Kemancı’ oyunundaki başrolüyle de tanınan Ceren Gündoğdu müzikallerden türkülere, yerli ve yabancı pop tınılarından caza uzanan bir repertuarla keyifli bir gece geçirtecek. Her iki konser de ücretsiz olarak gerçekleşecek.

Argos

Dolunay’da Kapadokya’da…

Her ayın dolunay gecesinde gerrçekleştirilen dolunay yürüyüşü etkinliği ‘Moonlight Cappadocia’ yaz boyunca devam ediyor. 2015 yılında başlayan yürüyüşler, Kapadokya’nın etkileyici vadilerini ay ışığında keşfe çıkarıyor. Rehberler eşliğinde keyifli bir rota çizen turda, mini konserler ve ikramlar için tarihi duraklarda molalar veriliyor. Bu ay dolunay tarihiyse 28 Temmuz. Etkinliklere katılmak ve konaklama bilgisi için (0384) 219 31 30.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su