Cenay Toprakkaya

Antalya’da Farkındalık ve Dans Festivali

Antalya’da Farkındalık ve Dans Festivali
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Yenilenmeyi ve değişimi mi arzuluyorsunuz? Hem yenileneceğiniz ve dinleneceğiniz hem de eğlenceli danslarla coşacağınız bir tatilin hayalini mi kuruyorsunuz? O zaman hayatınızı sonsuza kadar değiştirmeye ne dersiniz? Dünya Değişim Akademisi, “Değişim İle Özgürleş” konseptiyle bu bayram Antalya’da, Akra Hotel’de Uluslararası Farkındalık ve Dans Festivali düzenliyor.

21-26 Ağustos tarihlerinde tam 6 gün, Akdeniz’in muhteşem kıyılarından birinde, Antalya’da enfes bir tatil olanağı hazırlanıyor. 15 farklı değişim çalışması ile tepeden tırnağa değişirken, harika dans partileriyle coşabilir, Beydağları manzarasında deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Günlük rutin yaşamın sıkıcılığından uzaklaşarak, değişime uyanmak için düzenlenen bu Farkındalık ve Dans Festivali, yenilenmek ve değişmek için müthiş bir fırsat. Heyecan ve adrenalin arayanlardan sakinlik ve sükunet hayaliyle dolu olanlara, çocuklu ailelerden kaşif gezginlere kadar herkese hitap ediyor. Yenilenmek, değişmek ve özgürleşmek  isteyenler kaçırmayın!

Dans FestivaliDEĞİŞİM İLE ÖZGÜRLEŞ!

Türkiye’nin cennet mekanlarında her ay Farkındalık Festivalleri düzenleyen ilk ve tek kurum Dünya Değişim Akademisi’nin etkinliği, yurt içi ve yurt dışından katılabilecek herkese açık. Organizasyona ev sahipliği yapan deniz kıyısındaki otel, ince zevklerle donatılmış ve gastronomiden hizmete kadar kendine özgü stiliyle üstün kalite anlayışına sahip bir tatil olanağı sunuyor.

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ   

www.dunyadegisimakademisi.com – [email protected]

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su