Kadir Toprakkaya

ACE of MICE Awards için geri sayım başladı

ACE of MICE Awards için geri sayım başladı
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Beşinci kez kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün buluşmasına ev sahipliği yapacak olan ACE of MICE Awards, her sene olduğu gibi bu yıl da sektörün en iyilerini ödüllendirecek. Ödül töreni, 3 Nisan Pazartesi günü Zorlu PSM’de 2.200 kişinin katılımıyla gerçekleşecek.

MICE  sektörünün tek ödül töreni organizasyonu olan ACE of MICE Awards 2017’ye sahip olacak adaylar, 85 ayrı firma ve derneğin üst düzey yöneticisi ile akademisyenlerden oluşan dev jüri heyeti tarafından değerlendirildi. “Etkinlikler”, “Etkinlik Yönetimi Firmaları”, “Toplantı Destek Firmaları ve Proje Uygulamaları”, “Toplantı Otelleri ve Etkinlik Mekanları” olmak üzere 4 başlıkta 30 ayrı dalda belirlenecek kazananlar, görkemli törende açıklanacak.

Turizm Haftası

ÖDÜL TÖRENİNDE BİRÇOK ÜNLÜ İSİM AĞIRLANACAK

55 sektörle etkileşim halinde olan, ülke tanıtımındaki rolü ve 6 milyar dolarlık ticari hacmi ile ülke ekonomisinde önemli bir konumda bulunan MICE sektörü açısından ACE of MICE Ödül Töreni büyük önem arz ediyor. Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün kalite çıtasının yükselmesine en önemli katkıyı sağlayan, MICE sektörünün aslarının kazandığı ACE of MICE Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri gecesinde iş ve sanat dünyasından Ajda Pekkan, Gökhan İnler, Ayşegül Aldinç, Gökhan Türkmen, Can Bonomo, Ece Seçkin, Kubilay Aka ve Sanem Çelik gibi birçok ünlü isim ağırlanacak.

ACE of MICE Awards

SEKTÖRÜN NABZINI TUTACAK

İlki 10 Şubat 2012 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde; 28 ayrı kategoride 230 proje başvurusu, 160 sponsor firma ve sektörden 1.600 kişinin katılımı ile gerçekleştirilen ACE of MICE Awards, Türkiye’de her geçen gün büyüyen ve yenilikçi bir MICE sektörünün olduğunu gösterdi. MICE endüstrisine büyük farkındalık kazandıran ACE of MICE Awards, bir kez daha sektörün nabzını tutacak.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su