Kadir Toprakkaya

Yol üstü lezzet durakları; Kebapçı İskender

Yol üstü lezzet durakları; Kebapçı İskender
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

TOURMAG Turizm Dergisi olarak yol üstü lezzet duraklarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. İşte bunlardan biri de, dünyaca ünlü iskender kebabına adına veren Kebapçı İskender. Bursa, İstanbul, Balıkesir ve Afyon’da şubeleri bulunan markanın bir başka özelliği ise, Türk hukukunda İSKENDER ® Yavuz İskenderoğlu’nun ticari bir marka olarak mahkeme kararıyla Türkiye’de tescil edilen ilk marka olması.

SUSURLUK VARAN TESİSLERİ’NDE

İskender kebabının efsane lezzetinin Balıkesir Şubesi, Bursa-İzmir Karayolu’nun Susurluk bölümünde yer alıyor. İzmir’e gidiş yönünde yolun sol tarafında kalan Varan Tesisleri’nin bulunduğu alanda, yeşillikler içinde iskender kebabı ve yanında geleneksel içecekleri olan şıranın lezzetini keyifle test edebileceğinizi paylaşmak isteriz.

GÜVENİLİR MARKALARI TERCİH EDİN

Bursa’daki merkezin Tahsin Karahasan yönetiminde faaliyet gösteren Balıkesir-Susurluk Şubesi’nde dönerin ustası ise İsmail Ayaz. Tam 45 yıldan bu yana Kebapçısı İskender’de çalışan İsmail Usta, aynı zamanda milli bir sporcu. Tekvando ve karate dalında Türkiye’ye pek çok madalya kazandırmış olan İsmail Usta’nın dikkate değer bir de tavsiyesi var. Adından anlaşılacağı gibi yol üstünde mecburi olarak yemek ihtiyacınızı gidereceğiniz mekanların çoğu, ikinci defa gelemeyeceğinizi düşünerek kaliteye fazla önem vermezler. İşte burada İsmail Usta’ya kulak vermek gerekiyor: “Yol üstü de olsa mutlaka kendini kanıtlamış, kurumsal markaları tercih edin. Zira mideniz çok değerlidir.” İsmail Usta’ya hak veriyor, Kebapçı İskender’e mutlaka uğramanızı tavsiye ediyoruz.

Kebapçı İskender

Kebapçı İskender’in Balıkesir-Susurluk Şubesi’nin yönetimini üstlenen Tahsin Karahasan, aynı zamanda iyi bir döner ustası…

Kebapçı Iskender

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor