Kadir Toprakkaya

TÜRSAB’da Başaran Ulusoy dönemi sona eriyor

TÜRSAB’da Başaran Ulusoy dönemi sona eriyor
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) başkanlığını 1999 yılından bu yana sürdüren Başaran Ulusoy, yeni dönemde başkanlığa aday olmayacağını açıkladı. Ulusoy, yeni dönemde başkan adaylığından vazgeçtiğini, TÜRSAB’ın internet sitesinde yer alan bir açıklama ile duyurdu.

Uzun bir açıklama ile yeniden aday olmayacağını açıklayan Başaran Ulusoy, şu ifadeleri kullandı: “1983 yılında başlayan TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyeliğim, günümüze kadar muhtelif zaman aralıkları ile süre geldi ve 1999 yılından bu yana geçen 18 yıllık süre içerisinde de Yönetim Kurulu Başkanı olarak sizlere, sektöre ve birliğe hizmet vermeye devam ettim. İfade etmeliyim ki, benim için her anı büyük bir onur ve keyif dolu olan bu uzun zaman dilimi, daima hayatımın en özel bölümünde muhafaza edilecektir.

DEVİR, BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE HAREKET ETME DEVRİDİR!

Ancak, camiamızda artık kavgaya, kine ve bölünmeye gönlüm razı gelmiyor. Zira devir; birlik ve beraberlik içerisinde hareket etme, kenetlenme devridir. Yaşadığımız ve hiç alışık olmadığımız bu gergin süreç şahsım üzerine kurgulanarak devam ettirildiğinden, ömrünün büyük bir bölümünü bu sektöre ve birliğimize hizmet ederek geçiren bir büyüğünüz olarak kabullenme sınırımı aşmış bulunmaktadır. Bu nedenle, TÜRSAB’ın 23. Görev Dönemi Yönetim Kurulu Üyeliği adaylığından çekildiğimi bilgilerinize sunuyorum.”

Başaran Ulusoy

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

noyadecor