Kadir Toprakkaya

Tolga Çevlik’ten Gezilog geliyor

Tolga Çevlik’ten Gezilog geliyor
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Turizm sektörünün deneyimli isimlerinden Tolga Çevlik’in kurduğu Gezilog’u, yeni ofislerinde ziyaret ettik. E-5 karayolunun Göztepe kavşağında yer alan 300 metrekare büyüklüğündeki yeni ofislerinin, aynı zamanda müthiş bir manzaraya sahip olduğunu gördük. Yeni ofislerinde her ay “Happy Hour” buluşmaları düzenleyecekleri bilgisini paylaşan Çevlik, dikkat çeken ve bir o kadar da umut veren açıklamalarda bulundu.

“SEKTÖR OLARAK ÇOK ENDİŞELİ DEĞİLİM”

Turizm sektörü olarak tüm camiada “Öldük, bittik” şeklinde büyük bir matem havası olduğunu, bunun da giderek büyük bir karamsarlığa büründüğüne değinen Tolga Çevlik; “Evet zor durumdayız ama bir günde 4 mevsimin yaşanabildiği, dünyanın en değerli ve en güzel toprakları üzerinde oturuyoruz. Bunu göz ardı edemeyiz. Değerli olan her şey, mutlaka değerini bulacaktır. Ben aksine çok endişeli değilim. Kapılar kapanır, yeni kapılar açılır. Önemli olan değerli olmak ve o değeri korumak, anlatmak” dedi.

EMITT’E KATILIYOR

Çevlik, TOURMAG Turizm Dergisi’nden Kadir Toprakkaya’ya yaptığı açıklamada; “Gezilog olarak 26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar Alanı’nda düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) katılıyoruz. Türkiye’nin değerlerini ve güzelliklerini içeren 10 bin adet katalog bastırdık. Yerli ve yabancı ziyaretçilerimize vereceğiz ve anlatacağız. Umutluyuz” şeklinde konuştu.

One Response to Tolga Çevlik’ten Gezilog geliyor

  1. Volkan laleci 20 Ağustos 2018 at 22:24

    Tolga çevlik e ulaşmak istiyorum gezilog hakkında bu msjıma dönüş yaparsanız sevinirim

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su