TURİZM HABERLERİNİ BİR DE TOURMAG TURİZM DERGİSİ SAYFALARINDA OKUYUN...

Titanic Deluxe Golf Belek’te keyif devam ediyor

Yazar Kadir Toprakkaya

Akdeniz’in kalbi Belek’te yeşilin her tonunu barındıran çam ormanlarının arasındaki gizli cennette, Titanic Deluxe Golf Belek konforuyla tarih, güneş ve deniz birlikteliği sonbahar tatilinizi taçlandırıyor.

Sizi hayran bırakacak doğal güzellikleri ile Kurşunlu Şelalesi, Manavgat Şelalesi, Köprülü Kanyon ya da sizi antik çağlara götüren Perge Antik Kenti, Dinler Bahçesi, Aspendos Tiyatrosu gezileri ile hem ruhunuzu hem de kültürünüzü besleyen bir tatil, Antalya’da Titanic Deluxe Golf Belek ayrıcalıkları ile sizleri bekliyor.

Titanic Deluxe Golf Belek
TATİLİN EN GÜZEL HALİ

El değmemiş doğanın kıyısında, huzuru yaşatan bir sahilin ılık güneşine incecik kumlar ve berrak bir deniz eşlik ediyor. Doğa ile iç içe spor yapma imkanı sunan spor alanları, romantik bir ırmak ile Akdeniz arasında konumlanmış golf tutkunlarını mest eden bir golf sahası, ısıtmalı havuzu, kesintisiz yeşilin içinde akşam üstü kokteyleri, usta ellerden çıkmış enfes lezzetler, dört dörtlük bir servis kalitesi tatil keyfinizi taçlandırıyor. İşte tatilin en güzel hali, Titanic Hotels’te böyle yaşanıyor.

YAŞAMINIZA YENİ BİR DENEYİM EKLEYİN

Toros Dağları’nın görkemine nazır, Beşgöz Nehri’nin romantik kıvrımları ile Akdeniz arasındaki konumuyla golf tutkunlarına çok özel bir oyun sahası sunan Titanic Golf Club, her delik de farklı bir manzaraya hakim eşsiz konumu ile eşi olmayan bir keyif ve golf deneyimi yaşatıyor. Fiziksel ve zihinsel faydaları ile yaşamınıza değer katan golf sporunu bir kez denediğinizde kopamayacağınızı biliyoruz. Gelin kendinize bir iyilik yapın, Antalya’nın en güzel döneminde golf öğrenirken, ılık güneşin tadını bir kez daha çıkarın. Profesyoneller için keyifli bir deneyim, amatörler için mükemmel bir eğitim olanağı sağlayan Titanic Golf Club ayrıcalıklarını kaçırmayın.

Sonbaharın ılık ve dingin atmosferini, Antalya’nın tarihi ve doğal tüm güzellikleriyle Titanic Deluxe Golf Belek konforunda yaşayın.

Titanic Deluxe Golf Belek
Titanic Deluxe Golf Belek
istanbul antika ve sanat fuarı

İLGİLİ HABERLER