Hava Asal

“Shining Star” ödüllerini kazananlar açıklandı

“Shining Star” ödüllerini kazananlar açıklandı
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Atraxion Magazine Dergisi tarafından ikinci kez düzenlenen “Shining Star Awards 2014- Eğlence Ödülleri” sahiplerini buldu.

Eğlence sektörünü onurlandıran tek yarışma ‘Shining Star Awards 2014’ün ödülleri, 5 Aralık Cuma akşamı Gönen Otel Balo Salonun da sahiplerini buldu. 14 kategoride gerçekleşen ödül töreninde 12 kategori ödüllendirildi. Zorlu bir süreçten geçen jüri üyeleri kararını verdi ve en başarılı projeler ortaya çıktı. Tüm projelerin, jüri üyeleri tarafından tek tek ve toplu değerlendirmesinin ardından eğlence dünyasının en başarılı yatırımları belli oldu. Proje sahiplerini ödüllendirerek yeni projelere teşvik etmek ve sektörde farkındalık yaratmak amacıyla gerçekleşen “Shining Star Awards 2014 – Eğlence Ödülleri”nde renkli görüntülere sahne oldu.

Organizatör Tureks Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü Nergis Aslan;  sektörün ülke ekonomisindeki payını yükseltmek için öncelikle sektörü öne çıkarmak gerektiğinin altını çizerek: “Eğlence sektöründeki potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek üzere çıktığımız yolun 3.yılında ATRAX Fuarı’nda bir kez daha birlikteyiz. Daha yolun çok başındayız ve hep beraber uzun yol alacağımıza inanıyoruz. Bu yolda bizimle yürüdüğünüz için hepinize çok teşekkür ediyorum. ATRAX olarak sektörü uluslar arası düzeyde kucaklıyor, sektörün gelişimini yakından takip ediyor ve paydaşlarımıza yeni fırsatlar yaratmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki süreçte de her yıl gelişme ve yeniliklerle karşınıza çıkmayı hedefliyoruz. Sektördeki iletişim eksikliğini gidermek amacı ile yola çıktığımız Atraxion Magazine Dergisi’nin 8.sayısı sizlerle buluştu. Türkiye’de eğlence, aktivite ve park sektörünün ilk ve tek rehberi olan dergimiz, Atraxion Magazine sektörün nabzını tutmaya sizden haberler vermeye ve size haberler vermeye devam edecek. Bu yıl ikincisini organize ettiğimiz eğlence sektörünün parlayan yıldızlarını ön plana çıkaran, başarıları ödüllendiren SHINING STAR ÖDÜLLERİ sahiplerini buluyor. Öncelikle gururla belirtmek istiyorum ki, bu yıl yarışmamıza çok değerli kurum ve kuruluşlar katıldı. Değerlendirme puanları birbirine çok yakındı. Bu durum jüri üyelerimizi çok zorlasa da sonuçta gurur verici bir tablo ortaya çıktı ” şeklinde konuştu.

ÖDÜLLER
En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi Ödülü
VIALAND
En Başarılı Temalı Kapalı Alan Eğlence Merkezi Ödülü
KİDZANİA
En Başarılı Otel Eğlence Alanı Ödülü
PİRATES INN CACTUS AQUAPARK
En Başarılı AVM Eğlence Alanı Ödülü
VIAPORT
En Başarılı Belediye Parkı Ödülü
GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ – 100.YIL ATATÜRK KÜLTÜR PARKI
KOCAELİ DERİNCE BELEDİYESİ – HARİKALAR SAHİLİ
En Başarılı Müze Ve Ören Yeri Ödülü
T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI MARDİN MÜZESİ
Yıldızlı Proje Ödülü
PENDİK BOTANİK EĞİTİM PARKI VE TOHUM BANKASI
En Başarılı Yeni Ürün Ödülü
CİNECOASTER ÖDÜLÜ İLE AMEGA FİRMASI
Eğlence Sektöründe Yılın Girişimcisi Ödülü
GÜRSOY GRUP VE VIA PROPERTİES ORATAKLIĞI
En Başarılı Festival Ödülü
İZMİR ULUSLARARASI KUKLA GÜNLERİ
En Dikkat Çeken Stand Ödülü
AMEGA FİRMASI
En Dikkat Çeken Ürün Ödülü
MİNİ BOWLİNG – CİRSUS İLE SWICH BOWLİNG
KARA TREN – UMUT TASARIM

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor