Kadir Toprakkaya

Rixos Hotels’e 8 ödül birden!

Rixos Hotels’e 8 ödül birden!
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Rixos Hotels, dünyada “turizm oscarları” olarak bilinen World Travel Awards/WTA’da (Dünya Seyahat Ödülleri), “Türkiye’nin En İyi Misafir Ağırlama Oteli” seçildi.

Rixos Premium Bodrum “Avrupa’nın Önde Gelen Lifestyle Hotel’i”, Rixos Premium Göcek “Avrupa’nın Önde Gelen Marina & Villa Hotel’i”, Rixos Premium Tekirova “Türkiye’nin En İyi Family Resort Oteli”, Rixos Premium Belek “Türkiye’nin En İyi Resort Oteli”, Rixos Libertas Dubrovnik Hotel “Hırvatistan’ın En Önde Gelen Sahil Oteli”, Rixos The Palm Dubai Hotel “Ortadoğu’nun Lider Lifestyle Resort Oteli” ve Rixos Bab Al Bahr, Ras Al Khaimah, UAE Hotel de “Ortadoğu’nun Herşey Dahil Lider Resort Hoteli” ödüllerinin sahibi oldu.

unnamed (1)

Tüm dünyadaki seyahat acentelerinin oylarıyla belirlenen World Travel Awards Avrupa finalinde ödüller, İtalya’nın Sardunya Adası’nda, 5 Eylül tarihinde düzenlenen gala gecesi ile sahiplerine verildi.

“Turizm dünyasının Oscarları” olarak kabul edilen 22. World Travel Awards’de; Rixos Hotels, “Türkiye’nin en iyi misafir ağırlama oteli” seçildi.

Rixos Hotels Grubu otellerinden Rixos Premium Bodrum “Avrupa’nın Önde Gelen Lifestyle Hotel”i seçildi. Pek çok uluslararası ödüle sahip Rixos Premium Bodrum, Bodrum merkeze sadece 10 km mesafede, nefes kesici doğası ve mavi bayraklı eşsiz plajıyla misafirlerine benzersiz bir lüks tatil deneyimi sunuyor.

Rixos Premium Göcek “Avrupa’nın önde gelen Marina & Villa Hotel”i seçilirken, özellikle çocuklu ailelere sunduğu kapsamlı seçeneklerle, her yaş grubundan misafirlerine, aileleriyle birlikte kaliteli zaman geçirme imkânları sunan Rixos Premium Tekirova “Türkiye’nin En İyi Family Resort Oteli” ödülüne değer görüldü.

Antalya Belek’te; üst düzey konforu, lüks otel anlayışının zirvesini sunan Rixos Premium Belek, “Türkiye’nin En İyi Resort Oteli” ödülünü aldı.

Grubun Hırvatistan’da Adriyatik Denizi kıyısında yer alan oteli Rixos Libertas Dubrovnik Hotel’i “Hırvatistan’ın En Önde Gelen Sahil Oteli” ödülüne layık görüldü.

Dubai’nin en merkezi bölgesinde bulunan Rixos The Palm Dubai Hotel’i “Ortadoğu’nun Lider Lifestyle Resort Oteli” ödülünü aldı.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin sahillerinde yer alan Rixos Bab Al Bahr, Ras Al Khaimah, UAE Hotel’i de “Ortadoğu’nun Herşey Dahil Lider Resort Oteli” ödülünün sahibi oldu.

Gecede, Rixos Hotels adına ödülleri Rixos Otelleri Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Erkan Yıldırım aldı. Törende konuşan Yıldırım, her yaştan misafirine; eşsiz, özgün hizmetler ve benzersiz deneyimler yaşatarak unutulmaz tatiller geçirmelerini sağlamak misyonuyla yola çıkan Rixos Hotels Grubu’nun, Dünya ve Türkiye genelinde toplam 30 oteli, suit oda ve villalarıyla aynı konfor ve hizmet anlayışıyla çalıştığını belirtti.

World Travel Awards’de 6 ödül birden almanın gururunu taşıdıklarını belirten Yıldırım, “Bu ödülleri almaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum, tüm ekibim adına herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su