Kadir Toprakkaya

Radisson Blu, Beyrut’ta ikinci otelini açtı

Radisson Blu, Beyrut’ta ikinci otelini açtı
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Yenilikçi ve tasarım odaklı ikonik otel markası Radisson Blu, Lübnan’ın başkenti Beyrut’taki ikinci otelini açtı. 127 odalı Radisson Blu Hotel Beyrut Verdun, kentin en şık bulvarlarından ve en iyi alışveriş merkezlerinden biri olan Verdun Ana Caddesi’nde yer alıyor.

Carlson Rezidor Hotel Group’un Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Bölge Başkan Yardımcısı Tim Cordon, konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Bölgenin en hareketli başkentlerinden biri olan ve en zengin tarihe sahip Beyrut’ta ikinci Radisson Blu otelimizi açmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Ülkenin turizm endüstrisi son birkaç yılda gelişti. Beyrut’un kültürel mirasının ve enerji verici ruhunun bölgeden ve uluslararası pazarlardan turistleri çekmeye devam edeceğinden eminiz. Otel, şehrin Verdun bölgesinde birinci sınıf bir konuma sahiptir ve seçkin adres, Radisson Blu markasının üst düzey konumlandırmasını mükemmel bir şekilde tamamlar” dedi.

MERKEZİ KONUMUYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Beyrut’un en prestijli yerleşim bölgelerinden biri olan bölge, dünyanın lüks moda markalarına, şık barlarına, kafelerine, lüks restoranlarına, çeşitli yerel ve uluslararası diplomatik elçiliklerinin çoğuna ev sahipliği yapıyor. Otel, Beirut-Rafic Hariri Uluslararası Havalanı’ndan sadece 3,5 km uzaklıkta bulunuyor. Ramlet EL Bayda bölgesine de yakın olan otel, Beyrut’un tarihi şehir merkezi ve Hamra Caddesi’ne sadece 10 dakika sürüş mesafesinde yer alıyor. Radisson Blu Hotel Beyrut Verdun, misafirlerine ana cadde manzaralı, modern ve şık tasarımlı çok çeşitli oda ve suitte konaklama imkanı sunuyor. Tüm odalarında yüksek hızlı ve ücretsiz kablosuz internet bulunan otelde yine Verdun Ana Caddesi’ne bakan Cook House Restoranı, ziyaretçilere modern ve uluslararası bir deneyim sunuyor.

İŞ TOPLANTILARI İÇİN DE İDEAL

Otelin 377 m2’lik balo salonunu, modern toplantı ve etkinlik alanlarıyla 600 kişiyi ağırlayabiliyor, düğünler ve sosyal aktiviteler için harika bir mekan olarak hizmet veriyor. İklim kontrollü ve doğal ışıklı ferah beş toplantı odası ise, Radisson Blu Hotel Beyrut Verdun’u iş toplantıları için de ideal mekan haline getiriyor. Otelin Genel Müdürü Mohamad Yassine; “Radisson Blu Hotel, Beyrut Verdun’u keşfetmek için mükemmel bir konuma sahip. Efsaneleşen ‘Yes I Can’ hizmet anlayışımız ile birinci sınıf bir misafirperverlik sağlamak istiyoruz. Takımımız oldukça heyecanlı ve ilk misafirlerimizi ağırlamaya hazır” ifadelerini kullandı.

Radisson Blu

Bir Cevap Yazın

sonomed

vakıf taşdelen su

noyadecor