Kadir Toprakkaya

Naviosa’dan rüya gibi fırsat: Ren Nehri’nde 8 gün!

Naviosa’dan rüya gibi fırsat: Ren Nehri’nde 8 gün!
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Avrupa’nın en ünlü nehrinde rüya gibi bir tatile ne dersiniz? Eğer yanıtınız evet ise sıkı durun! Çünkü iki ülkenin beş şehrinden, beş farklı nehir gemisiyle geçecek ve Ren Nehri’nin tüm güzelliğini en yakından deneyimleyeceksiniz. Hem de tam 8 gün boyunca!

HEM KÜLTÜREL HEM DOĞAL ZENGİNLİK

Nehir turizminin Türkiye’deki öncüsü ve en başarılı temsilcisi Naviosa, bahar aylarını değerlendirmek isteyen seyahat severlere benzersiz bir fırsat sunuyor. 28 Nisan tarihinde başlayıp tam 8 gün sürecek olan Ren Nehri gezisi, Avrupa’nın hem kültürel hem de doğal zenginliklerini aynı potada birleştiriyor.

İKİ ÜLKE, BEŞ ŞEHİR

Ren Nehri üzerinde gemi seyahati formatında gerçekleşecek olan program; Hollanda’nın Amsterdam ve Rotterdam, Belçika’nın ise Ghent, Antwerp ve Brüksel şehirlerini kapsıyor. Gezi, katılımcılarına 8 gün boyunca doğa, tarih, kültürel zenginlik ve lezzet konusunda başka hiçbir yerde bulamayacakları deneyimleri yaşama şansı vermesinin yanı sıra uygun fiyatlarıyla da büyük avantaj sunuyor.

SADECE 899 EURO

Ren Nehri turunun kişi başı katılım bedeli, yalnızca 899 Euro. Bir diğer deyişle, herhangi bir yurtdışı seyahatinin yalnızca yol masrafları kadar… Bu uygun fiyata Hollanda ve Belçika’nın en güzel şehirlerini, Avrupa’nın en ünlü nehri üzerinden ve tam sekiz gün boyunca gezmek isterseniz bu fırsatı kaçırmayın. “Seyahat Mucizesi” Naviosa, sizleri bekliyor…

Ren Nehri

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su