Haber Merkezi

Marmaris’te Yeni Yıl Festivali

Marmaris’te Yeni Yıl Festivali
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Marmaris Belediyesi, Türkiye çapında daha önce hiç yapılmamış bir festivali hayata geçirmeye hazırlanıyor. Amacı aralık ayını da turizme kazandırmak olan proje, “Yeni Yıl Festivali / New Year Fest” adıyla 1-31 Aralık 2018 tarihleri arasında düzenlenecek.

Festival kapsamında bir ay boyunca 19 Mayıs Gençlik Meydanı’nda kurulacak olan stantlarda, yerel lezzetler ve hediyelik eşyalar yer alacak. Çocuklara yönelik lunapark ve bu yıl ilk kez yapay buz pisti de meydandaki yerini alacak. Ayrıca, kurulacak sahnede ve şehrin alternatif noktalarında canlı müzik performansları, sokak sanatçıları, canlı heykeller, çeşitli gösteriler ve daha pek çok etkinlik, katılımcılara eğlenceli bir ay yaşatacak.

AYAZ ATA VE NOEL BABA, MARMARİS’TE BULUŞUYOR

Son iki yıldır yoğun ilgiyle karşılanan Yeni Yıl Festivali’nin bu yılki teması “Kültürlerin Buluşması” olacak. Marmaris’te yaşayan yabancılarla birlikte ilçeyi ziyaret etmeyi planlayan yerli ve yabancı turistlere “Ayaz Ata” ile “Noel Baba” gibi iki farklı kültür tanıtılacak. Öte yandan Marmaris Belediyesi, tüm şehri yılbaşı konseptine uygun olarak ışıklandıracak.

One Response to Marmaris’te Yeni Yıl Festivali

  1. Tripsweeeran 26 Aralık 2018 at 04:49

    o noğelde bende olaydım.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su