Cenay Toprakkaya

Marmaris’te zirveye kulaç attılar

Marmaris’te zirveye kulaç attılar
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Aroma’nın içecek sponsorluğunu üstlendiği Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası, Marmaris’te gerçekleştirildi. Bin 104 sporcunun yarıştığı şampiyonada, dünyaca ünlü yüzücü Adam Walker da özel bir gösteri yaptı.

Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası’nda heyecan sona erdi. Aroma’nın içecek sponsorluğunda gerçekleştirilen ve bu yıl beşincisi düzenlenen şampiyonaya bin 104 sporcu katıldı. 6 bin metrede 107, 3 bin metrede 250 ve 1.500 metrede 298 sporcunun katıldığı açık su yüzme maratonunda yüzücüler, yaklaşık üç saat boyunca Marmaris Körfezi’nde kulaç attı. Dünyaca ünlü yüzücü Adam Walker’ın da özel bir gösteri yaptığı şampiyona festival havasında geçerken, Aroma da “Ortak noktamız suya olan tutkumuz” sloganıyla sporculara destek verdi.

Marmaris

AROMA’NIN SPORA DESTEĞİ DEVAM EDECEK

Aroma’nın sporun ve sporcunun yanında olduğunu dile getiren Genel Müdür Sefer Kılınç; “Sağlıklı yaşam için sağlıklı ürünler üreten Aroma, spora da destek veriyor. Aquamasters Yüzme Şampiyonası, sağlıklı yaşama destek verdiği gibi ülkemizin uluslararası alandaki tanıtımına da katkı yapıyor. Binden fazla sporcunun katıldığı bu etkinliğe destek verdiğimiz için çok mutluyuz. Aroma olarak gençleri spora teşvik edecek etkinliklere destek olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor