Kadir Toprakkaya

Küçük Oteller Misafirim Olur musun Projesinde buluşuyor

Küçük Oteller Misafirim Olur musun Projesinde buluşuyor
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

300 Üyeli Küçük Oteller Derneği “Misafirim Olur musun“ projesi kapsamında birbirlerini ağırlıyorlar. Yoğun ilgi gören projede birlikte çalışma kültürünün temelleri atılıyor..

Küçük Oteller Derneği nin ‘Misafirim Olur Musun? projesi, yoğun ilgi görüyor. Dernek üyesi küçük oteller; işlerin yoğun olmadığı ölü sezonlarda, otel sahipleri, müdürleri ve personelleri ile beraber birbirlerini ağırlıyor. Böylelikle proje kapsamında Türkiye nin farklı bölgelerindeki otelciler birbirlerini tanıma ve o bölgedeki turizm dokusu hakkında bilgi sahibi olma fırsatı yakalıyor. Ülke genelinde meslektaş edinerek, karşılıklı fikir alışverişinde bulunan otelciler ve sektör çalışanları, bu deneyim sayesinde kuvvetli bağların ve yeni sinerjilerin oluşmasına öncülük ediyor.

Birlikte çalışma kültürünün temeli atılıyor

Ülkemizin 34 farklı destinasyonunda 300 e yakın üyelerinin bulunduğunu kaydeden Küçük Oteller Derneği Genel Sekreteri Adnan Mordeniz, hayata geçirdikleri ‘Misafirim Olur Musun? projesiyle, tesislerin birbirini ağırlamaya başladığını belirtti.
Türkiye deki küçük otellerin çok büyük bir aile olduğunu belirten Adnan Mordeniz, şunları kaydetti:

“Bu proje sayesinde, küçük oteller ailemizin değerli üyeleri birbiriyle kaynaşıyor, dostluklar kuruyor ve fikir alışverişinde bulunuyorlar. Birlikte çalışma kültürünü oluşturmayı ve geliştirmeyi amaçladığımız proje; tüm bölgelerde oldukça güzel işbirlikleri, bilgi paylaşımları ve kazanımlar ile sonuçlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda İstanbul ile Alaçatı arasında otelciler olarak birbirimizin misafiri olduk. Yine bir önceki ay, proje Eskişehir ve Kapadokya gibi bölgelerde de gerçekleşti. Tüm Türkiye de üyelerimiz birbirlerini keyifle ağırlamaya devam ediyor. ”

Küçük Oteller Derneği hakkında:

Yaklaşık 2 yıl önce bir arama konferansı ile kurulan Küçük Oteller Derneği ülke çapında oldukça geniş bir etki alanına erişti. Küçük Oteller Derneği; misafir odaklı hizmet verme anlayışına sahip otelleri ülke genelinde temsil etmek, hizmet standartlarını yükseltmelerine katkıda bulunmak, ölçeklerinden kaynaklanan sorunlara çözümler üretmek, küçük otelleri Türkiye turizm pazarlamasının temel ve asli unsurlarından biri haline getirmek ve bölgeler arasındaki sinerjiyi arttırmak amacıyla kuruldu. Dernek; tanıtım, satış, pazarlama, eğitim, toplu satın alım gibi konularda çeşitli projeler gerçekleştirerek üyelerini destekliyor ve onlara değer katıyor.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

noyadecor