Kadir Toprakkaya

Kıbrıs Rocks Hotel’de güzeller geçidi!

Kıbrıs Rocks Hotel’de güzeller geçidi!
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Bu yıl 28. kez düzenlenen Türkiye’nin en iyi modellerini seçen ve seçilen isimlere adeta şöhret kapılarını açan “Best Model Turkey” yarışması Girne Rocks Hotel’de Erkan Özerman’ın ev sahipliğinde yapıldı. Bugüne kadar pek çok ünlü ismin çıkış noktası olan “Best Model”de birinci seçilen Yağmur Ayrık, Yılmaz Kunt Avrupa Birliği’nin başkenti Brüksel’de yapılacak olan finale katılacak.

unnamed (1)

Sunuculuğunu ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil ve eski Best Model – şarkıcı Ece Gürsel’in yaptığı gecede jüri üyeleri arasında Nükhet Duru, Güngör Bayrak, Levon Kordonciyan, Muammer Kapucuoğlu, Cansu Melis Karakuş, Belçika Best Model temsilcisi Robert Bams, Ercan Dedeoğlu, Dila Pekdemir, Burak Çelik, Günay Musayeva ve Pınar Atman yer aldılar.

Gecenin ev sahibi Erkan Özerman son 15 yıldan bu yana, Girne Rocks Hotel’deki Best Model finallerinde dereceye girip, daha sonra mesleklerinde zirveye çıkan isimlerle ilgili bir konuşma yaparak “Bu mekan Girne Rocks Hotel bizim için çok önemli adeta uğur getiriyor. Bakın Kıvanç Tatlıtuğ, Tolga Sayışman,Çağla Şikel, Deniz Akkaya, Selma Ergeç, Şenay Akay mesleklerinde nerelere geldiler. Hayaller burada gerçek oluyor” dedi. Erkan Özerman,Girne Rocks Otel’e ‘Uğurlu Otel’ plaketi, Ertan Ertekin’e ise onur ödülü ‘Altın Kristal’ verildi. Ödülleri Otel Genel Müdürü Can Özer teslim aldı.unnamed

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su