Hava Asal

İstanbul’a gelenler önce Sultanahmet’e ardından Vialand’e gitti

İstanbul’a gelenler önce Sultanahmet’e ardından Vialand’e gitti
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Dünyanın en yaygın sosyal ağı Facebook, 2014 yılında en çok paylaşılan konuları yayınladı. Listeye göre VIALAND, Türkiye’de en çok ziyaret edilen mekanlar listesinde Sultanahmet Meydanı’ndan sonra ikinci oldu. VIALAND AVM ve Tema Park bu yılı 4.5 milyonu turist olmak üzere 25 milyon ziyaretçi ile tamamlamayı planlıyor.

Türkiye’nin eğlence ve perakende merkezi VIALAND, Türkiye’de en çok ziyaret edilen mekanlar listesinde ikinci sıraya çıktı. Dünyanın en yaygın sosyal ağı Facebook, 2014 yılında en çok paylaşılan konularla ilgili liste yayınladı. Facebook bu yıl Türkiye ile ilgili de bazı bilgiler paylaştı.
2014 yılında sosyal ağ üyelerinin en çok ziyaret ettikleri mekanlar listesinde VIALAND, Emirgan Korusu, Kız Kulesi ve Darıca Hayvanat Bahçesi gibi mekanları geride bırakarak listenin zirvesine tırmandı. İstanbul’da en çok Sultanahmet Meydanı ziyaret edilirken VIALAND, ikinci sıraya oturdu. Listenin üçüncü sırasında ise Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu yer aldı.
VIALAND Genel Müdürü Tolga Alişoğlu, VIALAND’in İstanbul’daki birçok mekanı geride bırakarak ikinci sıraya çıkmasından mutluluk duyduklarını belirterek şöyle konuştu: “Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk ve tek tema parkıyız. Bu tür bir entegre kompleks ile ülkemizde eğlence anlayışının değişmesinde öncü olduğumuza inanıyoruz. VIALAND’in bu yılı 4.5 milyonu turist olmak üzere yaklaşık 25 milyon ziyaretçi ile tamamlamasını planlıyoruz.”

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor