Cenay Toprakkaya

Ilgaz Dağları’nda Uluslararası Farkındalık Festivali

Ilgaz Dağları’nda Uluslararası Farkındalık Festivali
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Hayatında değişimi hedefleyenler için hazırlanan Uluslararası Farkındalık Festivali, 14-15 Temmuz hafta sonunda zümrüt yeşili çam ormanları içerisinde Ilgaz Dağları’nda yapılacak.

Festivalde özgüven, yaratıcılık, içsel güç ve saf sevginin geliştirilmesine yönelik dört çok özel çalışma var. Ayrıca stresi yönetme, öfkeyi dönüştürme, korkuyu aşma ve depresyondan özgürleşme seansları ile bireysel değişim, dönüşüm ve gelişim hedefleniyor. İnteraktif söyleşi, tüm sorulara cevaplar ve dans gösterileri de programda yer alıyor.

DEĞİŞİMİN AKIŞINDA OL!

Sekiz farklı çalışmanın yapılacağı “Değişimin Akışında Ol” temalı Farkındalık Festivali, doğanın muazzam iyileştirici gücüyle birleşecek ve sizi her an değişmekte olan yaşam dinamiklerine etkili yanıtlar verebilen yeni bir insana dönüştürecek. Değişim hayallerinizi gerçekleştirmek, yaşama yepyeni gözlerle bakmak için kaçırmayın! Festival, Türkiye’nin cennet mekanlarında her ay farkındalık çalışmaları düzenleyen ilk ve tek kurum, Dünya Değişim Akademisi tarafından düzenleniyor. Muhteşem bir ormana sahip Ilgaz Dağı Milli Parkı içinde yapılacak organizasyonda, hem konforlu bir tatil yapabilir hem de değişimin tadını çıkarabilirsiniz.

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ                               

www.dunyadegisimakademisi.com – [email protected] 

 

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

noyadecor