Kadir Toprakkaya

İK Kongresi’ne Yenibiris.com İmzası

İK Kongresi’ne Yenibiris.com İmzası
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Yenibiris.com’un ana sponsor olduğu Avrupa’nın en büyük İK kongresine rekor katılım oldu. 2 bini aşkın insan yönetimi profesyoneli kongrede bir araya geldi.

Yenibiris.com’un ana sponsoru olduğu, Avrupa’nın kendi alanında en büyük kongresi olan PERYÖN 22. İnsan Yönetimi Kongresi 4-5 Kasım’da İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlendi.

100’den fazla ana ve paralel oturum ile 2 bini geçen katılımcı sayısına göre Avrupa’nın en büyük kongresi olma niteliğini taşıyan organizasyonda yetenek yönetiminden çalışan anneliğe, iş sağlığı ve güvenliğinden yapay zekaya kadar farklı içerikte oturumlar yapıldı.

Ana sponsor Yenibiris.com’un, Hürriyet İK ile birlikte oluşturduğu lounge alanı ziyaretçilerin akınına uğradı. İnsan kaynakları profesyonelleri, oturumlar arasındaki zamanı geniş lounge alanındaki rahat koltuklarda soluklanıp meslektaşlarıyla sohbet ederek değerlendirdi. Ziyaretçiler, dinlenme alanlarında Doğumgünü Hürriyet’i uygulaması, Eşini Bul oyunu, profesyonel fotoğraf çekimi gibi keyifli aktivitelerle oturum aralarını değerlendirdi. Lounge alanında en fazla ilgiyi profesyonel fotoğrafçılar tarafından yapılan çekimler gördü. “Enerji Bende!”, “Tecrübe Bende! gibi eğlenceli başlıklarla hazırlanmış dekorların önünde fotoğraf çektiren ziyaretçilere, fotoğrafları hediye edildi.

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor