TURİZM HABERLERİNİ BİR DE TOURMAG TURİZM DERGİSİ SAYFALARINDA OKUYUN...

Hilton Istanbul Maslak’tan sonbahar detoksu

Yazar Kadir Toprakkaya

Sonbaharın gelmesiyle şehre dönüş çoktan başladı. Hilton Istanbul Maslak, yaz mevsiminde alınan kilolardan kurtulmak, yenilenmek, arınmak ve yeni düzende tazelenmek isteyen herkesi, aldığı koronavirüs önlemleri güvencesinde bu deneyime davet ediyor.

Hilton Istanbul Maslak, şehirdeki mükemmel konumu, deneyimi, profesyonelliği ve misafir memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile İstanbul’un merkezinde konaklayarak hem ruhunu hem bedenini güçlendirmek isteyen tüm misafirlerini sonbahar detoksuna bekliyor.

HILTON CLEANSTAY GÜVENCESİ

Pandemi döneminde de gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz Hilton Istanbul Maslak, yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında hem konuklarının hem ekip üyelerinin güvenliği ve emniyeti adına hizmet vermeye devam ediyor. CleanStay programı çerçevesinde koronavirüs salgınına karşı hijyen protokollerini çok daha sıkı hale getirmeyi amaçlayan Hilton Istanbul Maslak, Dünya Sağlık Örgütü ve Hastalık Kontrol Merkezleri dahil olmak üzere, küresel ve yerel kamu sağlığı yetkilileri dahilinde de ek önlemler geliştiriyor.

Hilton Istanbul Maslak
ELİF GÖREN VE KOBRA PARVİZ’DEN ÖZEL DERS

Squash kortunda stres atmanın yanı sıra Hilton Istanbul Maslak’ta Survivor 2020 olimpiyat sporcusu Elif Gören’in önderliğinde pilates ve fitness derslerine katılabilir, profesyonel kick boksçu Kobra Parviz’den birebir özel ders alabilirsiniz.

RUHUNUZU YENİLEMEK İÇİN HAREKETE GEÇİN

Her alanı için özel randevu ile kontenjanlı şekilde hizmet veren Hilton Istanbul Maslak, misafirlerini sınırlı saatlerde kullanıma sunulan kapalı havuz, fitness merkezi, spa ve dinlenme alanları, kişiye özel dezenfekte edilmiş tek kullanımlık havlular, sabunlar ve dahası ortak ve özel alanlar konusunda aldığı hijyen tedbirleri ile ağırlıyor. Ruhunuzu yenileyerek gevşeyeceğiniz Ocean Spa’dan randevu alarak, birbirinden özel terapi tekniklerini güvenle deneyimleyebilirsiniz.

HİJYEN KURALLARINA UYGUN HİZMET

Hilton Istanbul Maslak’ın hijyen standartlarına uygun paketlenen havlu ve peştemaller ile hizmet verdiği spa alanları, kullanım ardından havalandırılıp temizlenerek diğer randevulu misafirler için hazırlanıyor. Kesinlikle maske ile hizmet veren terapistler, pandemi sürecinde sosyal mesafeyi korumak adına baş masajı yapmıyor. Lobi, asansörler, tuvaletler, kapı kulpları ve benzeri genel kullanıma açık alanların dezenfekte edilmesi konusunda ekstra özen gösteren otel yetkilileri, bu alanların temizlenme ve dezenfektasyon sıklığını da arttırmış durumda.

istanbul antika ve sanat fuarı

İLGİLİ HABERLER