Kadir Toprakkaya

Hakan Mertgenç, Barida Hotels Isparta’da!

Hakan Mertgenç, Barida Hotels Isparta’da!
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Türk otelcilik sektörünün deneyimli isimlerinden Hakan Mertgenç, Isparta’nın tek beş yıldızlı oteli olan Barida Hotels Isparta’nın yeni gelen müdürü oldu.

1978 yılında Afyon’da doğan Hakan Mertgenç, Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği’nden mezun olduktan sonra önemli başarılar kaydeden ünlü otel markalarının yönetiminde görev aldı. Doğduğu topraklar üzerinde faaliyet gösteren bir otelde görev almış olmaktan ayrı bir onur duyduğunu dile getiren Mertgenç; “Bu durumun üzerime yüklediği ilave sorumluluk bilinci ve büyük bir özveriyle çalışacağım” şeklinde konuştu.

Hakan Mertgenç Barida
FIJET TÜRKİYE YÖNETİMİNDEN ZİYARET

Hakan Mertgenç’i ziyaret edip başarı dileklerini iletenler arasında, Dünya Turizm Yazarları ve Gazetecileri Federasyonu’nu (FIJET) Türkiye’de temsil eden ATURJET üyeleri de vardı. Isparta’nın turizm değerlerini tespit etmek amacıyla şehirde bulunan ATURJET Başkanı Delal Atamdede, Başkan Yardımcısı Nilgün Şirin ve Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kurtoğulları, yaptıkları açıklamada “Hakan Bey’e Isparta’nın eski adını taşıyan ve Isparta turizmi için büyük önemi olan Barida Hotels’teki yeni görevinde başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandılar. Ziyaret sırasında, Turkuvaz Medya Isparta Dağıtım Sorumlusu Doğan Soydemir de bulundu.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su