Hava Asal

”Foça’yı Slow Food konseptiyle tanıtıyoruz”

”Foça’yı Slow Food konseptiyle tanıtıyoruz”
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Travel Turkey 2014 İzmir Fuarı’nda Foça Turizmciler Yatırımcılar ve Esnaflar Birliği (TUDER) Başkanı Işıl Dirim Kavitaş ve TUDER Başkan Yardımcısı Bilge Durdu, ”Foça’yı Slow Food konseptiyle tanıtıyoruz” dedi.

Travel Turkey 2014 İzmir Fuarı’nda Foça Turizmciler Yatırımcılar ve Esnaflar Birliği (TUDER) Başkanı Işıl Dirim Kavitaş ve TUDER Başkan Yardımcısı Bilge Durdu, Foça standında ziyaretçiler ile bir araya geldi. katılımcı ve ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gören . Foça Slow Food standını ziyaret eden İzmir Valisi Mustafa Toprak ve Eski Kültür ve Turizm Bakanı İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay,İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve Turofed Başkan Yardımcısı Mehmet İşler’den TUDER Başkanı Işıl Dirim Kaviktaş ve Başkan Yardımcısı Bilge Durdu Foça Turizminin gelişmesi için destek istediler ve fikir alışverişinde bulundular. Ayrıca Kavitaş ve Durdu, TUDER ile ilgili olarak derneğin hedefleri ve yeni oluşumları hakkında Mustafa Toprak ve Ertuğrul Günay’a önemli bilgiler vererek, Foça’nın tanıtımı ve geliştirilmesiyle ilgili görüşme yapmak için kendilerinden söz aldı.

 
TÜROFED’in OLMAMASI BÜYÜK EKSİKLİK
Travel Turkey İzmir 2014 Fuarı’yla ilgili değerlendirmelerde bulunan TUDER Başkanı Işıl Dirim Kavitaş ve Başkan Yardımcısı Bilge Durdu, özellikle Türkiye Otelciler Federasyonu’nun (TÜROFED) fuara davet edilmemesinin çok büyük bir eksiklik olduğunu ve bu tip fuarlarda seyahat acenteleri kadar konaklama sektörü ve tüm turizm paydaşlarının mutlaka katılımının olması gerektiğini ifade etti.

 
TUDER, BUNDAN SONRAKİ ÇALIŞMALARINDA ETKİSİNİ GÖSTERECEKTİR
TUDER Yönetimi olarak stantlarına verdiği desteklerden ötürü İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Türkiye Seyahat Acenteler Birliği (TURSAB) Başkanı Başaran Ulusoy ve Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’a teşekkürlerini sunan Kavitaş ve Durdu,”Biz, burada turizm sektörü paydaşlarından biri ve en önemli ayağı olarak güzel Foçamız’ı Slow Food konseptiyle tanıtıyoruz. TUDER Yönetimi, bundan sonraki aşamalarda daha çok etkili ve aktif olacaktır.Güzel Foçamızın İzmir Turizm pastasından daha fazla pay alabilmesi için gelir düzeyi yüksek hedef kitleye doğru çalışmalarına büyük bir hızla devam edecektir.Bu hedefte TUDER olarak bundan sonraki çalışmalarımıza TÜROFED, Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) ve ülkemizin tüm turizm camiasıyla birlikte uyum içerisinde devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor