Kadir Toprakkaya

Etihad Airways yeni uygulamalarını sundu!

Etihad Airways yeni uygulamalarını sundu!
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways, 14 Eylül tarihinden itibaren geçerli olmak üzere rezervasyonlarında daha fazla seçenek ve esneklik sunan “Yeni Fiyat ve Bagaj uygulamalarını” hayata geçirdi. Yeni uygulama kapsamında, Etihad Airways konukları, kendi ihtiyaçlarına en uygun rezervasyonu yapabilecekler.

Etihad Airways’in sunduğu “Yeni Fiyat Seçenekleri” farklı bagaj hakları, bilet esneklik kuralları ve diğer ekstra özellikler arasından konuklara seçim şansı sunarak ihtiyaçları olan hizmetler için ücret ödeme imkânı veriyor. Örneğin seyahat programında değişiklik olma ihtimali bulunan ve daha fazla bagaj taşımak isteyen Etihad Airways konuğu Economy Value veya Freedom seçeneklerini tercih edebilecekken, seyahat tarihleri kesin olan ve az bagajla seyahat edecek konuklar daha uygun fiyata Breaking Deals seçeneğini tercih edebilecek.

Business ve First Class yolcularının bagaj hakları, 40 ve 50 kg’lık bagajlardan 32 kg’lık iki adet bagaja yükseldi. Ekonomi sınıfında ise yolcular kendilerine en uygun bagaj seçeneğini tercih etme esnekliğine sahipler. Düşük fiyat seçenekleri bir adet 23 kg’lık bagaj hakkı sunarken, yüksek fiyat seçeneklerinde iki adet 23 kg’lık bagaj hakkından faydalanılabiliyor.

Yeni bagaj politikası, Etihad Gold ve Platinum üyeleri için ekstra 32 kg’lık bir adet Etihad Guest Silver üyeleri için Economy Breaking Deals ve Saver seçeneklerinde ekstra 23 kg’lık bir adet bagaj hakkı sunuyor. Bagaj aşımı durumunda da indirimlerin sunulduğu politika kapsamında, konuklar fazla bagaj ücretlerini www.etihad.com’dan ödeyerek %30, Etihad ofisleri veya çağrı merkezleri aracılığıyla ödeyerek 20% indirimden faydalanabiliyor.

Yapılan değişiklikler kapsamında, fazla bagaj ücretlerinde gerçekleşen önemli indirimler ile bazı rotalarda ekstra 23 kg. ağırlığında bir parça bagaj ücreti %90’a kadar indirimli olarak sunulacak.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su