Regnum Carya Golf Resort

 Kadir Toprakkaya

Dünyanın en iyi 3 otelinden biri Belek’te

Dünyanın en iyi 3 otelinden biri Belek’te
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Antalya Belek’te bulunan Regnum Carya Golf & Spa Resort, dijital otel platformu ‘tophotels’ kullanıcıları tarafından, Dünya’nın en iyi ilk 3 otelinden biri seçildi. Toplam 1 milyon metrekarelik alana kurulu ve lüks anlayışını yeniden yorumlayan otel, Kasım ayında G20 zirvesi’nin de merkez oteli olacak.

Öztürk Grup‘un 2014 yılı içinde hizmete sunduğu, yeşil ile maviyi kucaklayan coğrafyası, standart odalarında dahi VIP hizmet sunan kişiye özel anlayışı ile 1 yıl gibi kısa zamanda Türkiye ve Akdeniz Çanağı’nın en gözde otellerinden biri olan Regnum Carya Golf & Spa Resort, dünyanın en iyi 3 otelinden biri seçildi.

Presidential+Suite-BedroomRusya ve Bağımsız Devletlet Topluluğu’nun en gözde dijital otel platformlarından biri olan tophotels’in kullanıcıları tarafından belirlenen Dünya’nın en iyi 100 oteli unvanı, 18 farklı kriter üzerinden belirlendi. Yılda bir düzenlenen Dünya’nın en iyi 100 oteli yarışmasında otelin genel reytingi, son bir yıldaki reytingi, kullanıcı yorumları, tavsiye oranı ve sayfanın ziyaretçi sayısı ile tıklanma oranları göz önünde bulunduruluyor.Beach+Suite-8

Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nun yanı sıra İngiltere, Almanya ve Kuzey Avrupa’dan da yoğun ziyaretçi alan otel, toplam 1 milyon metrekare alana sahip. Içerisinde National Golf ve Carya Golf olmak üzere 2 golf kulubü, FIFA standarlarındaki futbol sahaları, tenis kortları ile spor ile içiçe bir tatil vaad eden otel, en küçüğü 62 metrekareden başlayan odaları, 4800 metrekareye yayılan 2 katlı spa’sı, dünya mutfağının çeşitli konseptlerini sunan 5 farklı restoranı, kendilerine ait havuz ve bahçeleri bulunan golf residance’ları ile göz kamaştırıyor.Carya+Residence+Area+3

Yalın lüks anlayışının hakim olduğu Regnum Carya Golf & Spa Resort, Kasım Ayı‘nda G20 Zirvesi boyunca dünya liderlerini ağırlayarak Türkiye’nin tanıtımında da aktif rol oynayacak. Regnum Carya Golf & Spa Resort, 2014 yılında booking.com tarafından 9,2 puan ile Mükemmeliyet Sertifikası ile ödüllendirilirken, tripadvisor tarafından da 2015 Yılı Gezginlerin Tercihi Ödülünde En İyi Otel seçilmişti.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su