Kadir Toprakkaya

Deniz Buklet’ten yurt dışı atağı

Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Çin, Rusya, Kırgızistan, Tunus, Mısır, Makedonya ve KKTC gibi ülkelerde görüşmeler yapan Antalya’nın firması Deniz Buklet, yurt içinde olduğu kadar yurt dışından da teklifler alıp ihracat hedefliyor.

Halil ÖNCÜ-ANTALYA

Deniz Buklet Antalya’da 2007 yılından bu yana Buklet sektöründe, üretici Firma olmanın gururuyla Turizm Konaklama Sektöründe hizmet vermeye devam ediyor. Antalya’da 2 bin 150 m2.lik alanda kurulu bulunan fabrikasında her gün otellerin buklet ihtiyaçlarını karşılayan Deniz Buklet, başta Antalya olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında yer alan otellere buklet malzemesi gönderiyor.

Tercih ediliyor olmak bizi memnun ediyor
Türkiye’nin dört bir yanından tercih sebebi olunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Deniz Buklet’in sahibi Deniz Danışman, “Amacımız sürekli gelişerek ürünlerimizi ve hizmetlerimizi çağın gerektirdiği kurallarla sunmaktır. Antalya da üretmenin yakınlığıyla ürünlerimizi ve hizmetlerimizi çağın gerektirdiği kurallarla sunuyoruz. Başta Antalya olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında yer alan otellere buklet malzemeleri gönderiyoruz. Öncelikle iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uyma düsturumuz ile tercih ediliyor olmak bizi oldukça memnun ediyor” dedi.

İhracat hedefliyor
Deniz Buklet tesislerinde 24 kişiye istihdam sağladıklarına dikkat çeken Danışman, ayrıca ev hanımlarına da evlerde çalışma imkânı sağladıklarına dikkat çekti. Yaz aylarında Üniversite öğrencilerine de iş imkânı sağladıklarına dikkat çeken Danışman, yurt içi olduğu kadar yurt dışından da teklifler alıp, pazarlama çalışmaları yaptıklarını da dile getirerek, “ Yurt içinde olduğu kadar yurt dışından da birkaç ülkede pazarlama çalışmalarımız var. Buralarda da Antalya Firması olarak Deniz Buklet markası olarak yer almak istiyoruz. Çin, Rusya, Kırgızistan, Tunus, Mısır, Makedonya ve KKTC gibi ülkelerde görüştüğümüz birçok otel ile ihracat çalışmalarımız var” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su