Kadir Toprakkaya

Deniz Buklet artık KKTC’ye ihracat yapacak

Deniz Buklet artık KKTC’ye ihracat yapacak
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Antalya’da kurulu bulunan ve baştan Antalya Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’ye ve yurt dışında Makedonya ve Tunus gibi ülkelere ihracat yapan Deniz Buklet, KKTC’ye de ihracat yapmak için düğmeye bastı. Deniz Buklet Sahibi Deniz Danışman ile firma Genel Koordinatörü Göksel Aldemir Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Antalya Temsilcisi Münir Erer Korman ile bir araya geldi. Görüşmede neler yapılabileceği ve konu ile ilgili KKTC’deki gelişmeler konuşuldu.

Antalya’da bulunan çok değerli iş adamlarının KKTC ile ilişkilerinin kurulması ve KKTC-Antalya arasında köprü olmak için çalıştıklarına dikkat çeken KKTC Antalya Temsilcisi Münir Erer Korman, Deniz Buklet’in de bu çabasını takdirle karşıladıklarını söyledi. Deniz Buklet Sahibi Deniz Danışman ise KKTC Antalya Temsilcisi Münir Erer Korman’a yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdiklerini belirterek, yakın ilgileri için Korman’a teşekkürlerini sundu. Danışman, “ Deniz Buklet olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gerek Antalya Bölgesi, gerek yurt içi gerekse de yurt dışına ürünlerimizi sunuyoruz. Makedonya ve Tunus’dan sonra şimdiki hedefimiz bize oldukça yakın olan turizmde önemli bir ülke olan KKTC olarak belirledik. Bu konuda KKTC Antalya Temsilcisi Münir Erer Korman Bey ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduk. Yakın ilgileri için teşekkür ediyoruz” dedi.

Buklet Malzemesi nedir?
Otel odalarında misafirlerin ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılan ve bunu yaparken zorunluluğu estetikle birleştiren şampuan, sabun, vücut losyonu, makyaj malzemeleri gibi kozmetik ürünler; kibrit, tarak, tırnak törpüsü, kese, duş bonesi gibi banyo ve kişisel bakım ürünleri; çeşitli kırtasiye malzemeleri, oda bilgi kartları ve kapı kolu talimatları ve konuğa sunulan diğer eşantiyon malzemelerine “oda buklet malzemesi” deniyor. Oteller birbirinden değişik ve yaratıcı buklet malzemeleri ile dikkat çekerken, Deniz Buklet’te Antalya’dan hem Türkiye’ye hem de yurt dışına ihracat yapıyor.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su