Oktay Emlik

Dedeman Otelleri’nden Eskişehir’e yeni yatırım

Dedeman Otelleri’nden Eskişehir’e yeni yatırım
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Türkiye turizm sektörünün lider markalarından Dedeman Otelleri, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Ülke turizmi için önemli kaldıraçlardan olan firma, Eskişehir’in tarihi binalarla süslenmiş bölgesi Odunpazarı mevkiinde bulunan Turunç Otel ile anlaşmaya vardı. Yapılan anlaşma sonrası otel, “Park Dedeman” konsepti doğrultusunda restorasyona alındı.

Atılan imzalar sonrası kısa bir açıklama yapan Dedeman Turizm Yönetim Genel Müdürü Emrullah Akçakaya; “İşletmesini devraldığımız Turunç Otel, Eskişehir’in en kıymetli lokasyonlarından, tarihle günümüzü bir araya getiren Odunpazarı mevkiinde yer alıyor. Bu bağlamda böyle kıymetli bir lokasyonda bulunan ve henüz 4 yaşında olan genç bir otelin işletmesini devralmak, bizler için mutluluk verici bir gelişme. Türkiye’nin önemli turizm değerlerinden olan Dedeman, bundan sonra da yatırım fırsatlarını değerlendirerek ülkemiz ekosistemine yüksek katma değer yaratmaya devam edecektir” dedi.

Turunç Otel Eskişehir

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN YATIRIMCILARA KAPIMIZ AÇIK

Türkiye’nin dört bir yanına dağılan otel ağına gelen misafirlerini geleneksel Dedeman misafirperverliği felsefesiyle ağırlayan Dedeman Otelleri’nin bu hizmet anlayışını Eskişehir’e de taşıyacak olmasının kendileri açısından gurur vesilesi olduğunu dile getiren Akçakaya; “Kurulduğumuz günden itibaren misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamanın, onları artık klasikleşen Dedeman misafirperverliği ile uğurlamanın gayreti içindeyiz. Türk turizmini yukarıya taşıyacak tüm projelerin içinde yer almayı kendimize görev biliyoruz. Bu bağlamda bugün Eskişehir’i ziyaret edecek misafirlerimizin Dedeman ayrıcalığını yaşayacağını ve memleketlerine unutamayacakları tatil hatıralarıyla döneceklerini bilmekten kıvanç duyuyoruz. Türkiye’nin her yerinde yatırımcı adaylarıyla bir araya gelerek, Dedeman kalitesini olabildiğince çok kişiyle tanıştırmak gayesindeyiz” diyerek sözlerine son verdi.

Dedeman Otelleri

Bir Cevap Yazın

sonomed

vakıf taşdelen su

noyadecor