Kadir Toprakkaya

CVK Safira SPA, kadınları unutmadı!

CVK Safira SPA, kadınları unutmadı!
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Park Bosphorus Hotel içinde yer alan, 8 bin 500 metrekarelik alanda hizmet veren ve ‘Türkiye’nin en büyük otel SPA’sı olan CVK Safira SPA, bakım ve masaj terapilerini ‘her Çarşamba günü kadınlara özel indirim avantajları’ sunuyor. CVK Safira SPA’da her Çarşamba masaj, cilt bakımı ve vücut bakımlarında kadınlara özel yüzde 30 indirim uygulanıyor.

1441710999_SPA_VIP_Aurum

10 farklı terapi odası, özel dinlenme bölümleri, bay-bayan fitness alanları, içerisinde jakuzinin de yer aldığı VIP masaj odaları, mevsimsel olarak açılıp kapanabilen yüzme havuzu ve özel fitness stüdyolarıyla şehrin merkezinde bakım ve güzellik deneyimi sunan CVK Safira SPA’nın Türk Hamamı ise Osmanlı’dan günümüze kadar gelen hamam kültürünü orjinal kubbesi ve mermer detayları ile yeniden hayata geçiriyor.

10 farklı terapi odasında Dörtel Masajından, Aromaterapi Masajına, Geleneksel Türk Hamamı – Kese Köpük uygulamasından Sultan Hamamı konseptine kadar farklı bakım seçeneklerini misafirlerine sunan CVK Safira SPA’nın bakımları, indirim avantajıyla sunuluyor.

Bir Cevap Yazın

vakıf taşdelen su

noyadecor