Kadir Toprakkaya

Club Nena 18 yaşında

Club Nena 18 yaşında
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Halil ÖNCÜ-MANAVGAT

Antalya’nın Manavgat ilçesi Kızılağaç turizm bölgesinde bulunan Club Nena Otel, 18. Kuruluş yıldönümünü misafirleri, otel yönetimi ve tüm çalışanları ile birlikte kutladı.

Havuz başında hazırlanan programda 18.yıl kuruluş yıldönümüze özel olarak hazırlanan pasta, başta Otel sahibi olan Nevin Akçelik ile Genel Müdür Nihat Tümkaya olmak üzere departman müdürleri ve otel çalışanları tarafından kesildi. Alkışlar içerisinde kesilen pasta misafirlere dağıtılırken, 10 yıldır Club Nena çatısı altında çeşitli departmanlarda görev yapan Fatmana Güzel, Adem Abakay, Ali Ceylan, Mehmet Coşkun, Akın Durmuş ve Kemal Çay’a birer teşekkür plaketi sunuldu. Program sonrası Brezilya Dans ekibi tarafından Samba Gösterisi ve ardından da canlı müzik ile gece devam etti.unnamed

Nevin Akçelik “Biz çok büyük bir aileyiz”

Club Nena Otel‘in sahibi Nevin Akçelik gecede yaptığı konuşmasında 18.yaşına basan Club Nena’nın bundan sonra da Türk turizmine en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğini söyleyerek “Öncelikle misafirlerimizin bayramlarını en içten dileklerimle kutluyorum. Bizleri tercih edip Club Nena’yı seçen tüm misafirlerimize burada bizler ile oldukları için teşekkürlerimi sunuyorum. Üst yönetimden en alt kadroya kadro tüm ekibimiz ile sizlerin memnuniyeti adına gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Tüm ekibimize özverili çalışmaları için de teşekkür ediyorum. Biz çok büyük bir aileyiz. Otelimizin 18. Yılında 10 yıldır bizlerle birlikte çalışan personellerimizden altı arkadaşımıza bugün birer teşekkür belgesi veriyoruz. Onların otelimizin büyümesinde çok katkıları var. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.unnamed (6)

Bizleri 18 yıldır tercih eden tüm misafirlerimize çok çok teşekkür ediyoruz!

Club Nena Otel Genel Müdürü Nihat Tümkaya ise yaptığım konuşmasında “Club Nena’nın 18.yılını kutluyoruz. Bu 18 yıl içerisinde Türk misafirperverliğini ön planda tutan, misafir memnuniyetini, çalışan memnuniyetini ve bütün çevre duyarlılığını ön planda tutan saygın bir işletmeyiz. Bunda siz değerli misafirlerimizin büyük desteği oldu. Bizleri 18 yıldır tercih eden tüm misafirlerimize çok ok teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da bu değerlerimizi korumak üzere çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.unnamed (5)

unnamed (4)

unnamed (3)

unnamed (2)

unnamed (1)

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su